Zaproszenie na konferencję dla kosmetologów w Łodzi

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Konferencji „Kosmetologia – nauka i przyszłość”, organizowanej przez Katedrę Kosmetologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, która odbędzie się w Łodzi 12 marca 2016 roku w Auli Zachodniej Centrum Kliniczno-Dydaktycznego.

Kosmetologia - nauka i przyszloscSzczególną okazją do spotkania jest jubileusz 20-lecia powołania pierwszego w Polsce kierunku kosmetologii przy Uniwersytecie (wówczas jeszcze Akademii Medycznej), a także 10-lecie powołania Katedry Kosmetologii.

W ostatnich latach obserwujemy dynamiczny rozwój nauk związanych z działaniem przeciwstarzeniowym, poprawiających wygląd skóry, stąd organizatorzy pragną przedstawić Państwu najnowsze osiągnięcia w dziedzinie kosmetologii. Mamy również nadzieję, że spotkanie przyczyni się do nawiązania relacji biznesowych, zaowocuje wymianą doświadczeń i spostrzeżeń, a także będzie miejscem konsultacji z ekspertami.

Konferencja kierowana jest do kosmetologów aktywnie pracujących w zawodzie, właścicieli i managerów salonów kosmetycznych, medycyny estetycznej oraz SPA, producentów i dystrybutorów produktów kosmetycznych, studentów kierunku kosmetologia, pracowników naukowych związanych z rozwojem kosmetologii, jak i lekarzy zainteresowanych dermatologia estetyczną.

Organizatorzy konferencji zapraszają ponadto do podzielenia się własnymi doświadczeniami czy badaniami naukowymi w czasie sekcji plakatowej. Jury złożone z członków naszego Komitetu Naukowego nagrodzi najlepsze prace.

Liczymy, że program konferencji zyska Państwa uznanie, a wygłoszone wykłady staną się podstawą do ciekawych dyskusji.

Więcej informacji na stronie: www.kosmetologia2016.pl

Przegląd Kosmetyczny 347 Artykuły
Przegląd Kosmetyczny to polski serwis internetowy, którego tematyką przewodnią jest branża kosmetyczna. Znajdziesz u nas aktualności branżowe, informacje o nowych produktach kosmetycznych, a także o producentach i dystrybutorach kosmetyków i trendach panujących w branży kosmetycznej na rynku polskim i za granicą.

Skomentuj jako pierwszy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*