Neboa partnerem pokazu Paprocki Brzozowski

Marcin Paprocki i Mateusz Brzozowski

Marka Neboa już po raz kolejny towarzyszyła duetowi Paprocki Brzozowski, obejmując patronat nad wyjątkowym pokazem ich najnowszej kolekcji MENU, który odbył się 2 lipca w Elektrowni Powiśle. Tej niezwykłej sensualnej uczcie charakteru nadały koronki, pióra i frędzle, a także barwy, wśród których znalazły się także te, które przywodzą na myśl kolory opakowań kosmetyków Neboa.

Paprocki Brzozowski pokaz modyW lipcowy wieczór projektanci zaprezentowali swoją najnowszą kolekcję, zatytułowaną „MENU”, na którą złożyły się pełne zmysłowych wrażeń kreacje. Ręcznie szyte suknie zachwyciły przepięknymi koronkami, których kobiecość podkreśliły dodatkowo stylowe pióra i frędzle. Neboa wraz ze stylistą fryzur Amadeo Adamem Wilczewskim zadbała o pielęgnację i wyjątkowy włosowy look zarówno modelek, jak i gwiazd.

Wśród zaproszonych gości byli m.in. Krzysztof Ibisz, Izabela Kuna, Klaudia Halejcio, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Agnieszka Sienkiewicz, Joanna Koroniewska czy Anita Sokołowska.

Neboa jako mecenas pokazu kolejny raz wsparła kreatywność i najwyższej klasy design w wykonaniu utalentowanych projektantów duetu Paprocki Brzozowski. Łączy ich wspólna wizja, której istotną częścią jest troska o środowisko. Wyrazem tego była także stworzona na potrzeby tego wydarzenia niezwykła strefa chillout, która prezentowała filozofię marki oraz jej produkty, a także stała się dla gości miejscem do spotkań i rozmów.

Kosmetyki Neboa dostępne są wyłącznie w sieci Rossmann.

Neboa

Przegląd Kosmetyczny 415 Artykuły
Przegląd Kosmetyczny to polski serwis internetowy, którego tematyką przewodnią jest branża kosmetyczna. Znajdziesz u nas aktualności branżowe, informacje o nowych produktach kosmetycznych, a także o producentach i dystrybutorach kosmetyków i trendach panujących w branży kosmetycznej na rynku polskim i za granicą.

Skomentuj jako pierwszy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*