Orientana latem w Jastarni

Orientana Jastarnia

Już 1 lipca rusza projekt ORIENTANA SUMMER JOY 2023! Orientana zaprasza wszystkich na letnią przygodę na Półwyspie Helskim!

Polska marka kosmetyków naturalnych z roślin azjatyckich otwiera swój letni sklep w urokliwej miejscowości Jastarnia nad polskim morzem. Przez całe wakacje Orientana zaprasza na niepowtarzalną podróż w świat naturalnego piękna. Pop-up store Orientana w porcie w Jastarni to nie tylko sklep, to prawdziwa oaza dla miłośników naturalnej pielęgnacji i miejsce, gdzie na wszystkich czekają wyjątkowe atrakcje:

  • promocyjne ceny i darmowe porady ekspertek marki
  • możliwość testowania oraz próbki kosmetyków
  • emocjonujące/wspaniałe konkursy z fantastycznymi nagrodami
  • bezpłatne, praktyczne warsztaty o ciekawej tematyce w każdą sobotę
  • idealna do instagramowych zdjęć huśtawka w dżungli

Orientana w Jastarni (wizualizacja)Orientana od lat cieszy się zaufaniem klientów. Produkty marki są opracowywane niezwykle starannie, bazują na naturalnych składnikach z roślin azjatyckich i odzwierciedlają filozofię dbania o piękno w zgodzie z naturą. Najnowsza seria Hello Daktyl podbija właśnie serca konsumentów, a naturalne kosmetyki SPF 50+ stały się prawdziwym hitem!

Z Orientana możecie przeżyć letnią przygodę pełną naturalnej pielęgnacji, uśmiechu i dobrej energii. Marka zaprasza codziennie, przez całe wakacje do odwiedzenia pop-up store w porcie w Jastarni!

Więcej informacji o Orientana znajdziecie w social mediach oraz na stronie internetowej marki.

Orientana

Przegląd Kosmetyczny 404 Artykuły
Przegląd Kosmetyczny to polski serwis internetowy, którego tematyką przewodnią jest branża kosmetyczna. Znajdziesz u nas aktualności branżowe, informacje o nowych produktach kosmetycznych, a także o producentach i dystrybutorach kosmetyków i trendach panujących w branży kosmetycznej na rynku polskim i za granicą.

1 Comment on Orientana latem w Jastarni

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*