Wygładzający spray do włosów z efektem Glossy Hair od Neboa

Spray do włosów Neboa

Gładkie i błyszczące włosy są zawsze na czasie. Aby uzyskać ten efekt bez skomplikowanych zabiegów i czasochłonnych stylizacji wystarczy jeden kosmetyk. Naturalny spray wygładzający Glossy Hair Neboa ułatwia życie posiadaczkom puszących się i szorstkich pasm. To hit, którego działanie i skład doceniają także włosomaniaczki.

Spray ekspresowo wygładza i nabłyszcza włosy na całej ich długości. Formuła aktywowana za pomocą ciepła suszarki wytwarza wokół każdego kosmyka niewidoczną, wodoszczelną osłonkę, która skutecznie chroni włosy przed utratą wilgoci oraz ogranicza ich puszenie się. Wystarczy spryskać sprejem wilgotne pasma, a następnie wymodelować je np. na grubej szczotce. Kosmyki stają się podatne na układanie, nie elektryzują się, a do tego odzyskują gładkość, która utrzymuje się na włosach przez cały dzień.

Naturalny spray wygładzający Glossy Hair zawiera w swoim składzie wyciąg z czerwonych alg, który kondycjonuje, zmiękcza i wygładza włosy. Dla odbudowy i wzmocnienia pasm formuła została wzbogacona w kompleks 10 aminokwasów, które jako najmniejsze składowe białek doskonale uzupełniają ubytki na powierzchni i we wnętrzu włosa, dzięki czemu odzyskuje on gładkość i połysk.

Cena: ok. 39,99 zł / 175 ml

Spray do włosów z efektem Glossy Hair od Neboa jest dostępny wyłącznie w sieci Rossmann.

Neboa

Przegląd Kosmetyczny 415 Artykuły
Przegląd Kosmetyczny to polski serwis internetowy, którego tematyką przewodnią jest branża kosmetyczna. Znajdziesz u nas aktualności branżowe, informacje o nowych produktach kosmetycznych, a także o producentach i dystrybutorach kosmetyków i trendach panujących w branży kosmetycznej na rynku polskim i za granicą.

2 Comments on Wygładzający spray do włosów z efektem Glossy Hair od Neboa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*