Jak zapuścić długie włosy w 2024 roku?

Neboa - Wcierka do włosów na noc

Nowy rok, nowa Ty i Twoja nowa fryzura. W 2024 roku postaw na pielęgnację, dzięki której zapuścisz długie i mocne włosy. Stosując naturalne, odpowiednio dobrane kosmetyki wzmocnisz pasma i sprawisz, że będą rosły szybciej niż dotychczas.

Jeśli do tej pory nie udało Ci się zapuścić długich włosów, to początek roku jest idealnym momentem na podjęcie tego wyzwania jeszcze raz. Aby Twój plan się powiódł, zadbaj o włosy od cebulek aż po końce. Dzięki temu sprawisz, że nabiorą gęstości, będą rosły szybciej, ale także nie stracisz na długości na skutek kruszenia się końcówek. Zacznij od skompletowania zestawu naturalnych kosmetyków Neboa, których zadaniem jest ochrona pasm, ich odżywienie i przyspieszenie porostu.

Neboa Strong Scalp - wcierka do włosów 175mlNeboa Overnight Hair Care - Wcierka do włosów 175mlOprócz podstawowych produktów jak szampon i odżywka, w Twoim koszyku powinny się znaleźć takie kosmetyki do zadań specjalnych jak: wcierka do skóry głowy, mleczko termoochronne, serum na końcówki oraz serum do włosów na noc. Dzięki nim zapewnisz włosom, wszystko czego potrzebują do szybkiego wzrostu i zdrowego wyglądu. Dla pełnego sukcesu wyposaż się w cierpliwość i systematyczność, a za kilka miesięcy zobaczysz zaskakujące efekty.

Wcierka do włosów

Wcierka do włosów to absolutny must have, gdy zaczynasz zapuszczać włosy. Powinna Ci towarzyszyć codziennie, bo dzięki niej działasz tam, gdzie zaczyna się włos, czyli w skórze głowy. Naturalna wcierka do skóry głowy na zagęszczenie i porost włosów z serii Strong Scalp zawiera potrzebne i lubiane przez skórę głowy składniki aktywne: peptydy, które wspomagają wzrost włosów oraz ograniczają ich wypadanie, a także unikalny kompleks StimuScalp Balance®, bogaty w ekstrakt z chrzanu, argininę i kwas szikimowy, który wspomaga aktywizację uśpionych cebulek i pobudza porost włosów.

Neboa Overnight Hair Care - Serum do włosów na noc 100mlNa noc możesz wybrać Naturalną wcierkę Overnight Hair Care, która będzie działać wtedy, gdy śpisz. Zawarte w niej peptydy i bogata w kofeinę yerba mate poprawią mikrocyrkulację w obrębie mieszków włosowych i pobudzą je do pracy.

Serum do włosów

A dla kompleksowej nocnej pielęgnacji stosuj także serum do włosów z serii Overnight Hair Care, którym zadziałasz na pasma regenerująco i ochronnie, tak aby nawet w niżej położonych od głowy partiach pasm skutecznie pielęgnować i wzmacniać łodygę włosa.Neboa Repair Shine - Ochronne serum do włosów 50ml

Nie zapominaj także o końcówkach. To najstarsza i najbardziej narażona na uszkodzenia część włosa. Im lepiej zadbasz o ich regularne odżywienie i ochronę, tym rzadziej będziesz musiała je podcinać. Ochronne serum na końcówki włosów Repair&Shine zabezpiecza włosy, odbudowuje je i wygładza, a także zapewnia elastyczność i zapobiega rozdwajaniu się końcówek.

Mleczko termoochronne

Neboa Styling Thermo Protect - Mleczko termoochronne 175mlDla pełnej ochrony zapuszczanych włosów włącz do swojej rutyny Naturalne mleczko termoochronne Thermo Protect. Zawsze gdy suszysz włosy suszarką lub stylizujesz je na ciepło, zabezpiecz pasma na całej ich długości. W ten sposób ochronisz je przed przesuszeniem i utratą blasku, a dodatkowo – dzięki hydrolizowanym proteinom groszku i kompleksowi aminokwasów, zapewnisz im regenerację i sprawisz, że zachowają piękny wygląd.

Ceny produktów Neboa:

  • Naturalna wcierka do skóry głowy Strong Scalp: ok. 25,49 zł / 175 ml
  • Naturalna wcierka na noc Overnight Hair Care: ok. 25,49 zł / 175 ml
  • Naturalne serum na noc Overnight Hair Care: ok. 32,99 zł / 100 ml
  • Ochronne serum na końcówki włosów Repair&Shine: ok. 24,99 zł / 50 ml
  • Naturalne mleczko termoochronne Thermo Protect: ok. 29, 99 zł / 175 ml

Kosmetyki Neboa są dostępne wyłącznie w drogeriach Rossmann. Wybierając Neboa, nie tylko pielęgnujesz włosy i skórę głowy, ale także troszczysz się o Planetę. Opakowania Neboa są wykonane z plastiku z recyklingu i nadają się do dalszego przetworzenia. To najlepszy krok w kierunku pielęgnacji less waste, a im więcej kosmetyków Neboa w łazience, tym mniej sztucznych odpadów w naturalnym środowisku wodnym.

Kosmetyki Neboa są dostępne wyłącznie w drogeriach Rossmann.

Neboa

Przegląd Kosmetyczny 415 Artykuły
Przegląd Kosmetyczny to polski serwis internetowy, którego tematyką przewodnią jest branża kosmetyczna. Znajdziesz u nas aktualności branżowe, informacje o nowych produktach kosmetycznych, a także o producentach i dystrybutorach kosmetyków i trendach panujących w branży kosmetycznej na rynku polskim i za granicą.

1 Comment on Jak zapuścić długie włosy w 2024 roku?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*