Apis Cosmetics prezentuje linię kosmetyków Siła Natury 5 Zbóż

Apis Siła Natury 5 Zbóż Krem Stymulująco - WygładzającySiła 5 zbóż to bogaty krem stymulująco – wygładzający dla skóry wymagającej regeneracji, odżywienia i wygładzenia od Apis Natural Cosmetics.

Skuteczny Krem marki Apis Natural Cosmetics pochodzący z nowej linii Siła 5 zbóż, to doskonały produkt stymulująco – wygładzający z kompleksem HYDROMANIL™100 ml. Zawiera moc składników stanowiących prawdziwie odżywczy koktajl dla skóry takich jak ekstrakty zbożowe z jęczmienia, pszenicy, owsa, żyta, kukurydzy i lucerny oraz kompleks  Hydromanil ™, czyli wyodrębniony z peruwiańskiej rośliny Tara ekstrakt, utrzymujący długotrwały stopień nawilżenia skóry.

Krem zawiera także antyoksydanty (skwalen) oraz ekstrakty z jabłek i marchwi. Produkt dostarcza skórze składników odżywczych, nawilżających i regenerujących. Skwalen wykazuje właściwości regenerująco-nawilżające, ekstrakt z marchwi dostarcza skórze szeregu witamin, ekstrakt z jabłek zaś działa wygładzająco. Ta specjalna mieszanka wspaniale poprawia kondycję skóry, podnosi poziom jej nawilżenia, a w efekcie prowadzi do wzrostu elastyczności i wyraźnej poprawy kolorytu.

Linia kosmetyków profesjonalnych marki Apis Natural Cosmetics – Siła Natury 5 Zbóż to bogata nowa seria przeznaczona do pielęgnacji skóry twarzy wymagającej regeneracji, odżywienia i wygładzenia. W jej skład wchodzi maska kremowa, maska algowa, serum, krem i koncentrat. Wszystkie produkty serii powstały na bazie naturalnych ekstraktów zbożowych.

Opakowanie: 50 ml
Cena:
ok. 36 zł

Apis Natural Cosmetics

Przegląd Kosmetyczny 218 Artykuły
Przegląd Kosmetyczny to polski serwis internetowy, którego tematyką przewodnią jest branża kosmetyczna. Znajdziesz u nas aktualności branżowe, informacje o nowych produktach kosmetycznych, a także o producentach i dystrybutorach kosmetyków i trendach panujących w branży kosmetycznej na rynku polskim i za granicą.

Skomentuj jako pierwszy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*