Zadbaj o zmywarkę z Ludwikiem

Aby zmywarka służyła nam przez wiele lat, musimy o nią odpowiednio zadbać. Ludwik płyn do czyszczenia zmywarek sprawia, że jest to znacznie prostsze. Preparat, który dostępny jest w praktycznym opakowaniu, pozwala w łatwy sposób zachować świeżość we wnętrzu urządzenia, umożliwiając mu skuteczne działanie i długowieczność.

Ludwik płyn do czyszczenia zmywarki 250 mlZanieczyszczenia w zmywarce nie tylko negatywnie wpływają na funkcjonowanie sprzętu, ale również na nasze zdrowie. Aby urządzenie służyło nam jak najdłużej, a przede wszystkim nie było skupiskiem bakterii, warto o nie odpowiednio dbać. Niektóre części, np. filtry powinniśmy myć ręcznie, ponieważ gromadzą się w nich resztki jedzenia. Pozostałe elementy z łatwością wyczyścimy za pomocą specjalistycznych preparatów, które rozpuszczą nagromadzone nieczystości. Doskonale sprawdzi się tu płyn marki Ludwik.

Ludwik do czyszczenia zmywarek skutecznie usunie tłuszcz, wapń i inne osady, a także pozostawi świeży zapach w komorze myjącej. Preparat jest prosty w zastosowaniu – wystarczy umieścić go w górnej szufladzie na naczynia, korzystając z wygodnego uchwytu. Następnie, po upewnieniu się, że w środku nie pozostały żadne naczynia, pozostaje nam już tylko uruchomić standardowe zmywanie. Preparat należy stosować raz w miesiącu.

Ludwik przeznaczony jest do wszystkich typów zmywarek domowych. Płyn jest dostępny w opakowaniu o pojemności 250 ml i wystarcza na jednorazowe mycie.

Cena: ok. 8,00 zł

Grupa Inco

Przegląd Kosmetyczny 415 Artykuły
Przegląd Kosmetyczny to polski serwis internetowy, którego tematyką przewodnią jest branża kosmetyczna. Znajdziesz u nas aktualności branżowe, informacje o nowych produktach kosmetycznych, a także o producentach i dystrybutorach kosmetyków i trendach panujących w branży kosmetycznej na rynku polskim i za granicą.

Skomentuj jako pierwszy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*