Aromactiv – dziecięca kąpiel jak z bajki

Kąpiel może być okazją do świetnej zabawy. Z myślą o najmłodszych odkrywcach firma Aflofarm opracowała olejek Aromactiv do przygotowania aromatycznej i rozgrzewającej kąpieli, który w ciepłej wodzie uwalnia zapachy mięty, sosny i eukaliptusa.

Olejek AromactivDodatkowo oleje: sojowy, słonecznikowy, z pestek winogron oraz oliwa z oliwek nawilżają i natłuszczają skórę dziecka wzmacniając jej naturalną  barierę ochronną, a witaminy A, C oraz E wspomagają regenerację naskórka.

Olejek Aromactiv nie zawiera terpenów i jest łagodny dla skóry. Można go stosować u dzieci i niemowląt już od pierwszego dnia życia.

Rozgrzewająca kąpiel z użyciem olejku Aromactiv uwalnia zapachy mięty, sosny i eukaliptusa, pomagając dziecku spokojnie zasnąć. Dodatkowo oleje: sojowy, słonecznikowy, z pestek winogron oraz oliwa z oliwek nawilżają i natłuszczają skórę dziecka wzmacniając jej naturalną  barierę ochronną. Olejek do kąpieli Aromactiv został też wzbogacony o witaminy A, C oraz E, które wspomagają regenerację podrażnionego naskórka.

Olejek dobrze rozprowadza się w wodzie. Nie podrażnia skóry.

Nie zawiera terpenów (kamfory, mentolu, eukaliptolu).

Po pełnej wrażeń wodnej przygodzie aromatyczne zapachy pomogą maluszkowi spokojnie zasnąć.

Aflofarm

Przegląd Kosmetyczny 348 Artykuły
Przegląd Kosmetyczny to polski serwis internetowy, którego tematyką przewodnią jest branża kosmetyczna. Znajdziesz u nas aktualności branżowe, informacje o nowych produktach kosmetycznych, a także o producentach i dystrybutorach kosmetyków i trendach panujących w branży kosmetycznej na rynku polskim i za granicą.

Skomentuj jako pierwszy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*