Precyzyjna metamorfoza brwi – w roli głównej: Kredka Retractable Brow Pencil

Tej jesieni stworzysz mocny, wyrazisty look, bez rozmazywania i o którego trwałości zadecydujesz Ty! Amerykańska marka Jane Iredale wprowadza na polski rynek mineralną nowość do makijażu brwi – wodoodporną kredkę Retractable Brow Pencil. Produkt dostępny jest w trzech naturalnych odcieniach.

Kredka Retractable Brow PencilModa na naturalnie podkreślone brwi trwa i wszystko wskazuje, że będzie absolutnym trendem tej jesieni. Do ich totalnej metamorfozy wystarczy kilka minut oraz precyzyjny i długotrwały kosmetyk taki jak kredka Retractable Brow Pencil od Jane Iredale.

Efekt wyrazistych brwi uzyskasz z dwoma końcówkami:

  1. ultra cienką (1,7 mm) wysuwaną kredką, do wyrysowania idealnego kształtu i wypełnienia,
  2. szczoteczką, do połączenia produktu z włoskami i nadania im naturalnego wyglądu.

Formuła Longwearing sprawia, że kosmetyk jest wodoodporny i nie rozmazuje się.

Kredka Retractable Brow Pencil tak jak pozostałe produkty Jane Iredale zawiera czyste minerały. Dodatkowo w jej składzie znajdziemy witaminy: C (właściwości ochronne) oraz E (właściwości antyoksydacyjne).

Kosmetyk dostępny jest w trzech naturalnych odcieniach: Blonde, Brunette i Dark Brunette.

Nowy kosmetyk dostępny jest w sklepie internetowym: www.e-fontanna.pl, firmowych sklepach Fontanna Młodości oraz autoryzowanych gabinetach w całej Polsce.

Wyłącznym dystrybutorem kosmetyków marki Jane Iredale na rynku polskim jest firma Protea Anti Aging Sp. z o.o.

Więcej informacji na www.proteaantiaging.pl

Przegląd Kosmetyczny 348 Artykuły
Przegląd Kosmetyczny to polski serwis internetowy, którego tematyką przewodnią jest branża kosmetyczna. Znajdziesz u nas aktualności branżowe, informacje o nowych produktach kosmetycznych, a także o producentach i dystrybutorach kosmetyków i trendach panujących w branży kosmetycznej na rynku polskim i za granicą.

Skomentuj jako pierwszy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*