Ochrona dłoni już od jednej kropli – limitowana edycja kremów do rąk marki Neutrogena

Czy to możliwe, by już jedna kropla kremu do rąk przyniosła natychmiastową ulgę spierzchniętym dłoniom i zapewniła im nawilżenie przez całą dobę? Takie działanie mają silnie skoncentrowane kremy do rąk marki Neutrogena, o wzbogaconej w glicerynę formule, które każdych warunkach sprawiają, że dłonie są wyraźnie bardziej miękkie i gładkie. Teraz dostępne są także w nowej, limitowanej edycji opakowań.

Dłonie są zwierciadłem człowieka, zdradzają o nas cenne informacje takie jak wiek, czy styl życia. Są także naszą wizytówką, kiedy witamy się z nowo poznanymi osobami czy w kontaktach biznesowych. Tymczasem każdego dnia narażamy je na działanie szkodliwych czynników. Gorąca woda, detergenty, a także: zimno, wiatr, suche powietrze, słońce oraz zmieniająca się ciągle temperatura sprawiają, że dłonie tracą odpowiednie nawilżenie i elastyczność. W efekcie stają się spierzchnięte i szorstkie, a skóra narażona na pęknięcia.

Pokochaj swoje dłonie!

Właściwa pielęgnacja dłoni może przedłużyć ich młodość, warto więc zacząć o nie dbać jak najwcześniej z taką samą starannością, jak o inne części ciała. Najważniejsze w ich pielęgnacji jest codzienne nawilżanie oraz zapobieganie nadmiernej utracie wody, dzięki czemu skóra na dłoniach na dłużej zachowa elastyczność i sprężystość. Trzeba jej w tym pomóc, ponieważ nie zawiera gruczołów łojowych i ma bardzo cienką tkankę tłuszczową. W związku z tym, ich naturalna warstwa ochronna jest niewystarczająca.

Jennifer GarnerJennifer Garner, amerykańska aktorka, która została ambasadorką kampanii Neutrogena ‘See What’s Possible’, podpowiada jak dbać o piękno dłoni:

Jednym z moich ulubieńców jest krem do rąk z Formułą Norweską. Używam go nie tylko zimą, kiedy ręce są przesuszone, choć faktycznie wówczas ciężko się bez niego obyć – ale przez cały rok. Musicie dbać o swoje dłonie, bo się „zestarzeją”. Nie chcecie przecież, żeby wyglądały staro!

See What’s Possible – wystarczy jedna kropla kremu!

Zobacz, co jest możliwe w pielęgnacji dłoni z marką Neutrogena! Dzięki skoncentrowanym kremom do rąk Neutrogena już po zastosowaniu jednej kropli poczujesz, że Twoje dłonie
są wyraźnie bardziej miękkie i gładkie, a skóra odpowiednio zregenerowana. Zastosowana w nich Formuła Norweska działa dwukierunkowo – nawilża skórę oraz zapobiega nadmiernej utracie wody z naskórka, wspomagając odbudowę naturalnej bariery ochronnej skóry.

Skoncentrowane kremy do rąk Neutrogena w wersji zapachowej i bezzapachowej, dostępne są teraz w opakowaniach z limitowanej edycji. To idealna pielęgnacja na co dzień, a także gdy dłonie potrzebują natychmiastowej pomocy. Wystarczy wmasować jedną kroplę kremy, by poczuć, że dłonie są zabezpieczone na całą dobę. Ta niezwykła wydajność sprawia, że jedno opakowanie kremu wystarcza na ponad 200 zastosowań.

NEUTROGENA Formuła Norweska Krem do rąk (skoncentrowany) 50 mlNeutrogena Formuła Norweska Krem do rąk (skoncentrowany):

 • Wzbogacona w glicerynę formuła,
 • Wyraźnie bardziej miękkie i gładkie dłonie,
 • Silnie skoncentrowany,
 • Bardzo wydajny,
 • Wystarcza na ponad 200 zastosowań.

Pojemność/cena: 50 ml/ ok. 13,89 zł

NEUTROGENA Formuła Norweska Krem do rąk bezzapachowy (skoncentrowany) 50 mlNeutrogena Formuła Norweska Krem do rąk bezzapachowy (skoncentrowany):

 • Wzbogacona w glicerynę formuła,
 • Wyraźnie bardziej miękkie i gładkie dłonie,
 • Silnie skoncentrowany,
 • Bezzapachowy,
 • Bardzo wydajny,
 • Wystarcza na 200 zastosowań.

Pojemność/cena: 50 ml/ ok. 13,89 zł

Neutrogena

Przegląd Kosmetyczny 348 Artykuły
Przegląd Kosmetyczny to polski serwis internetowy, którego tematyką przewodnią jest branża kosmetyczna. Znajdziesz u nas aktualności branżowe, informacje o nowych produktach kosmetycznych, a także o producentach i dystrybutorach kosmetyków i trendach panujących w branży kosmetycznej na rynku polskim i za granicą.

Skomentuj jako pierwszy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*