Nutri Baby IQ – mądre wsparcie rozwoju dziecka od Verco

Nutri Baby IQNutri Baby IQ – optymalna dzienna porcja DHA oraz witaminy D dla niemowląt i małych dzieci. Nowy preparat Nutri Baby IQ został stworzony, aby wyjść naprzeciw potrzebom organizmu małych dzieci oraz ich rodziców, którzy świadomie i odpowiedzialnie chcą wspierać rozwój swoich pociech.

Pierwsze 3 lata życia dziecka to czas, gdy układ nerwowy i kostny rozwijają się najintensywniej. W trakcie 1. roku życia mózg niemowlęcia zwiększa swoje rozmiary aż trzykrotnie. Kolejne 2 lata są również okresem wzmożonego rozwoju poszczególnych części układu nerwowego oraz kości dziecka. W czasie tego szczytowego nasilenia rozwoju mózgu i kości niezbędna jest regularna obecność w diecie odpowiednich substancji odżywczych.

Do składników odżywczych, które pozytywnie wpływają na rozwój dziecka i jego mózgu należą: wielonienasycone kwasy tłuszczowe omega-3 (zwłaszcza DHA) oraz witamina D. Lekarze i eksperci są zgodni: nie wszystkie składniki odżywcze można zapewnić dziecku w diecie. W Polsce obserwuje się niedobór DHA z powodu niewystarczającego spożycia ryb oraz niedobór witaminy D z powodu słabego nasłonecznienia. Nutri Baby IQ zawiera oba te dobroczynne składniki – DHA oraz witaminę D – ilościach zalecanych przez Ekspertów. Przeznaczony jest dla niemowląt powyżej 6. miesiąca życia oraz dla małych dzieci.

Świadome wspieranie rozwoju mózgu i całego organizmu dziecka

Ten wyjątkowy czas – pierwsze 3 lata życia dziecka – daje rodzicom niezwykłe możliwości stymulowania rozwoju ich pociech. Współcześni rodzice są coraz bardziej świadomi wielu kwestii związanych z rozwojem psychofizycznym oraz z procesem wychowywania dzieci. Rodzice „nowej generacji” do rodzicielstwa podchodzą w bardzo odpowiedzialny sposób – czytają, dokształcają się, wsłuchują się w potrzeby dziecka i świadomie dbają o jego rozwój.

Nutri Baby IQ to nowoczesny produkt, który może wspierać rodziców w tych działaniach. Rodziców świadomych faktu, że pierwsze trzy lata życia dziecka mają ogromny wpływ na całe jego późniejsze życie: zdrowie, kondycję i osiągnięty w dorosłości poziom intelektualny.

Nutri Baby IQ – skład, działanie i zalety produktu

Nutri Baby IQ to dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego do postępowania dietetycznego w niedoborach DHA oraz witaminy D. Składniki Nutri Baby IQ, czyli DHA oraz witamina D, występują w dawkach zgodnych z aktualnymi rekomendacjami Ekspertów i pełnią bardzo ważną rolę w organizmie dziecka:

  • DHA – przyczynia się do właściwego rozwoju mózgu i wzroku oraz do utrzymania prawidłowego funkcjonowania mózgu i widzenia; jest składnikiem budulcowym układu nerwowego i mózgu; jego niedobór może spowodować wolniejsze dojrzewanie mózgu oraz wolniejszy rozwój intelektualny i psychoruchowy dziecka.
  • Witamina D – jest potrzebna dla prawidłowego wzrostu i rozwoju kości u dzieci; jej niedobór w okresie niemowlęctwa może przyczynić się do powstania wad postawy w przyszłości.

Reasumując, składniki zawarte w Nutri Baby IQ wspierają prawidłowy rozwój dziecka i jego mózgu. Preparat został wyprodukowany na bazie naturalnych źródeł składników odżywczych i ma on postać wygodnej kapsułki twist-off.

Verco S.A.

Przegląd Kosmetyczny 296 Artykuły
Przegląd Kosmetyczny to polski serwis internetowy, którego tematyką przewodnią jest branża kosmetyczna. Znajdziesz u nas aktualności branżowe, informacje o nowych produktach kosmetycznych, a także o producentach i dystrybutorach kosmetyków i trendach panujących w branży kosmetycznej na rynku polskim i za granicą.

Skomentuj jako pierwszy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*