Prezes firmy Delia Cosmetics, Józef Szmich z tytułem Menedżera Roku 2015

Józef Szmich, Delia CosmeticsJózef Szmich, prezes firmy Delia Cosmetics, otrzymał tytuł Menedżera Roku 2015 Województwa Łódzkiego. Uroczysta gala odbyła się 28 stycznia w siedzibie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Była to już 8. gala konkursu, podczas której zostały wręczone nagrody.

Organizatorami konkursu byli Dziennik Łódzki oraz Loża Łódzka Business Centre Club. W tegorocznej edycji po raz pierwszy nagrodo wręczono aż w trzech kategoriach – dużych, średnich i małych przedsiębiorstw (do tej pory były tylko dwie kategorie: dużych oraz średnich i małych przedsiębiorstw). Spośród 231 kandydatów wyłoniono trzech zwycięzców, a wśród nich znalazł się Józef Szmich, prezes Delia Cosmetics.

Laureatem konkursu zostaje osoba, która w danym roku wykazała największą skuteczność w zarządzaniu firmą, osiągając bardzo dobre wyniki ekonomiczne. Dużą rolę odgrywa również zaangażowanie w działalność charytatywną i wspieranie lokalnych społeczności.

Poza głównymi nagrodami zostały również wręczone wyróżnienia oraz nagroda Wielki Kreator, której pomysłodawcą i fundatorem jest Narodowe Centrum Kultury. Celem wyróżnienia jest wskazywanie, docenianie i nagradzanie przedstawicieli biznesu, którzy poprzez swoje działania w realny sposób wspierają przedsięwzięcia kulturalne w regionie Łódzkim.

Delia Cosmetics to rodzinna firma z polskim kapitałem, która nieprzerwanie od 1998 roku tworzy wyjątkowe i skuteczne kosmetyki. Połączenie ogromnej wiedzy, pasji i nowatorskich pomysłów z unikatowym recepturami, najlepszymi surowcami i innowacyjną technologią stanowi klucz do jej sukcesu.

Delia Cosmetics

Przegląd Kosmetyczny 404 Artykuły
Przegląd Kosmetyczny to polski serwis internetowy, którego tematyką przewodnią jest branża kosmetyczna. Znajdziesz u nas aktualności branżowe, informacje o nowych produktach kosmetycznych, a także o producentach i dystrybutorach kosmetyków i trendach panujących w branży kosmetycznej na rynku polskim i za granicą.

Skomentuj jako pierwszy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*