Bandi Cosmetics obchodzi 30-lecie istnienia

Bandi CosmeticsJuż blisko trzydzieści lat minęło od dnia, w którym pierwszy krem z logo Bandi ukazał się na polskim rynku. Firma rozpoczęła działalność w 1986 roku. Bandi Cosmetics jest polską firmą rodzinną. W dniu 28 lutego 2016 firma Bandi Cosmetics obchodzić będzie 30-lecie istnienia. To wyjątkowy czas w życiu firmy z Czosnowa.

Dziś Bandi posiada w ofercie kilkadziesiąt produktów profesjonalnych, a także pełną gamę kosmetyków detalicznych. Dzięki doświadczeniu i pasji tworzy innowacyjne receptury kosmetyczne w oparciu o nowoczesne technologie i najwyższej jakości składniki, pochodzące z najodleglejszych zakątków świata.

Od początku swej działalności firma Bandi Cosmetics opracowała i wdrożyła wiele skutecznych, czasem unikalnych i przełomowych receptur. Preparaty wielokrotnie uznane i nagradzane przez ekspertów, a co ważniejsze, przez Klientów.

Od początku istnienia Bandi Co miało jasny cel: tworzyć doskonałe kosmetyki na kieszeń każdej Polki. Właśnie tak jest i jesteśmy z tego dumni. Miarą naszego sukcesu są tysiące salonów i dziesiątki tysięcy kobiet stosujących nasze produkty. Dziękujemy Wam za lojalność i zaufanie!

– powiedziała Joanna Draniak-Kicińska, Prezes zarządu Bandi Cosmetics.

Osiągnięcie pozycji jednego z liderów na wymagającym rynku kosmetyków profesjonalnych było możliwe, w dużej mierze, dzięki korzystaniu z najnowszych osiągnięć naukowych w branży kosmetycznej. Kosmetologia stale się rozwija, dlatego firma na bieżąco śledzi literaturę naukową, wszelkie badania i nowości wśród surowców kosmetycznych. Dzięki temu może zaproponować szeroki wachlarz preparatów do pielęgnacji każdego typu cery, odpowiednich do różnych problemów skóry.

Bandi Cosmetics jest pierwszą firmą, która wprowadziła na rynek polski serię kosmetyków dotleniających (1993), kosmetyków z kwasem hialuronowym (1993), żele z milisferami (1995), kosmetyki z wyciągiem z zielonej herbaty (1995), peeling do manualnej mikrodermabrazji (2003), preparaty z kwasem migdałowym i polihydroksykwasami (2009), a także mieszaninę eksfoliującą z kwasem pirogronowym, salicylowym i azelainowym (2012).

Jak czytamy w komunikacie na stronie internetowej firmy, producent pozostaje wierny swojej misji i wciąż chce zaskakiwać oraz wyznaczać trendy. W jubileuszowym roku zostanie zaprezentowana rewolucja w pielęgnacji – „od stop do głów”. Między innymi preparaty do zabiegów trychologicznych w gabinetach kosmetycznych. Tricho-Esthetic to będzie pierwsza, polska marka kosmetyków trychologicznych!

Bandi Cosmetics

Przegląd Kosmetyczny 404 Artykuły
Przegląd Kosmetyczny to polski serwis internetowy, którego tematyką przewodnią jest branża kosmetyczna. Znajdziesz u nas aktualności branżowe, informacje o nowych produktach kosmetycznych, a także o producentach i dystrybutorach kosmetyków i trendach panujących w branży kosmetycznej na rynku polskim i za granicą.

Skomentuj jako pierwszy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*