Arbuzowy mus do ciała marki APIS

Mus do ciała arbuz APISSeria produktów Arbuzowe Orzeźwienie marki APIS Natural Cosmetics, oparta przede wszystkim na ekstraktach owocowych, zapewnia przyjemne uczucie świeżości przez cały dzień. W jej skład wchodzą zarówno kosmetyki do kąpieli (peeling, żel pod prysznic, sól morska), jak i preparaty o działaniu nawilżającym (mus do ciała i krem do twarzy).

Arbuzowy mus do ciała marki APIS Natural Cosmetics,  to wyjątkowa kompozycja składników głęboko i długotrwale nawilżających: ekstraktu z arbuza, mango, protein jedwabiu i witaminy E.

Zawartość witaminy E, będącej antyutleniaczem, chroni lipidy skóry przed niszczącym i przyspieszającym starzenie się skóry działaniem wolnych rodników. Także mango zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry, proteiny jedwabiu zaś wykazują silne działanie liftingujące.

Arbuzowy mus do ciała marki Apis ma lekką konsystencję i bardzo dobrze się wchłania. Przeznaczony jest dla każdego rodzaju skóry, wyraźnie ją uelastyczniając, dotleniając i chroniąc wysuszeniem. Mus pozostawia skórę miękką i delikatną w dotyku, a arbuzowy aromat zapewnia przyjemne uczucie świeżości przez cały dzień.

Apis Arbuzowe Orzeźwienie Arbuzowy mus do ciała:

  • Opakowanie: 200 ml
  • Cena: ok. 14 zł

APIS Natural Cosmetics

Przegląd Kosmetyczny 305 Artykuły
Przegląd Kosmetyczny to polski serwis internetowy, którego tematyką przewodnią jest branża kosmetyczna. Znajdziesz u nas aktualności branżowe, informacje o nowych produktach kosmetycznych, a także o producentach i dystrybutorach kosmetyków i trendach panujących w branży kosmetycznej na rynku polskim i za granicą.

Skomentuj jako pierwszy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*