AFFECT i Dorota Gardias prezentują nową paletę do makijażu

Affect & Dorota Gardias

Efektem współpracy marki AFFECT i Doroty Gardias, jednej z najbardziej znanych i cenionych polskich osobowości telewizyjnych, jest Butterfly. Paleta stanowi zestawienie kosmetyków i kolorów, po które sięgają kobiety, wykonując makijaż codzienny, biznesowy wieczorowy oraz w trakcie podróżowania.

Butterfly to skomponowana z pasją i niezwykłą starannością̨ paleta skierowana do każdej kobiety, która kocha uniwersalne rozwiązania, klasyczne, ponadczasowe zestawienia kolorów, najwyższą̨ jakość́ oraz piękne detale. Jej motywem przewodnim palety jest motyl. Efektowny, zachwycający i piękny.

Kosmetyki i kolory, po które najchętniej sięga Dorota Gardias

Affect Buttefly Makeup PalettePaleta jest zestawieniem ulubionych kosmetyków i kolorów, po które Dorota Gardias sięga najchętniej – wykonując makijaż na co dzień, do pracy w telewizji, jak i na oficjalne imprezy. To sześć cieni do powiek w klasycznych odcieniach, idealnych dla każdego typu urody oraz uniwersalny bronzer, róż i wygładzający puder do twarzy. Uzupełnieniem zestawu jest duże lusterko. Dzięki niemu można wygodnie wykonywać cały makijaż, jak i szybkie poprawki w ciągu dnia.

Tworząc z Dorotą Gardias paletę Butterfly, myśleliśmy nie tylko o pasjonatach makijażu, ale również kobietach, które chcą po prostu świetnie się prezentować, traktują go jako uzupełnienie swojego wyglądu i kochają kompaktowe zestawy kosmetyków.

– tłumaczy Agnieszka Kuśnierz, co-owner & sales director marki AFFECT.

Butterfly odkrywa przed nami sekret doskonałego wyglądu Doroty Gardias – jednej z najpiękniejszych kobiet showbiznesu.

– dodaje Beata Łysoń-Dobrocińska, co-owner & purchasing director marki AFFECT.

Nowa ambasadorka marki

Butterfly jest pierwszym efektem współpracy marki AFFECT z jej nową ambasadorką – Dorotą Gardias.

Bardzo się cieszę, że mam okazję współpracować z polską marką kosmetyków do makijażu, które zawsze ceniłam za bardzo wysoką jakość. AFFECT to młoda, ale prężnie rozwijająca się firma, otwarta na zmiany. Dlatego z nieskrywaną przyjemnością dołączyłam do tego niezwykle zgranego i pełnego nowych pomysłów zespołu! Paleta Butterfly jest dostępna zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych.

– mówi Dorota Gardias.

***
O firmie

AFFECT jest renomowanym polskim producentem kosmetyków do makijażu. Niezwykle dynamicznie rozwijająca się marka, która powstała w 2015 r. w Bielsku-Białej, jest już obecna w ponad 20 krajach, na trzech kontynentach – w Europie, Azji i Afryce.

W ofercie firmy znajduje się szeroka gama kosmetyków, m.in. korektory, podkłady, pudry, bronzery, róże, cienie, kredki do ust i oczu, pomadki, eyelinery oraz mascary. Kreując nowe trendy na rynku beauty oraz odpowiadając na te najciekawsze, AFFECT systematycznie uzupełnia swoją kolekcję o nowe produkty. Powstają one dzięki współpracy firmy z mistrzami wizażu, doskonale sprawdzają się w makijażu codziennym, jak i profesjonalnym. Dzięki temu AFFECT jest laureatem wielu prestiżowych nagród.

Wszystkie kosmetyki marki AFFECT powstają w Polsce, ze szczególną dbałością o szczegóły. Nie są testowane na zwierzętach. Wytwarza się je zgodnie z systemem GMP, gwarantującym klientom wysoką jakość produktów, jakie dostarcza firma AFFECT.

Kosmetyki marki AFFECT są dostępne zarówno w stacjonarnych, jak i internetowych sklepach renomowanych sieci, m.in. perfumerii oraz drogerii.

AFFECT

Przegląd Kosmetyczny 395 Artykuły
Przegląd Kosmetyczny to polski serwis internetowy, którego tematyką przewodnią jest branża kosmetyczna. Znajdziesz u nas aktualności branżowe, informacje o nowych produktach kosmetycznych, a także o producentach i dystrybutorach kosmetyków i trendach panujących w branży kosmetycznej na rynku polskim i za granicą.

Skomentuj jako pierwszy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*