Marka Drunk Elephant już w Polsce

Marka Drunk Elephant z przyjemnością informuje, że jej biokompatybilne kosmetyki do pielęgnacji skóry są dostępne w Polsce od marca 2021 roku, wyłącznie w sieci Sephora.

Założycielka marki – Tiffany Masterson – jest zachwycona, że będzie mogła dzielić się swoją filozofią eliminowania składników z fanami marki, którzy zakochali się w jej produktach za pośrednictwem mediów społecznościowych i podczas podróży do Stanów Zjednoczonych. Wejście marki na rynek polski jest wyczekiwanym ruchem, który pozwoli klientom w kraju z łatwością nabyć kosmetyki tej ulubionej marki osób pasjonujących się pielęgnacją skóry.

U podstaw filozofii Drunk Elephant leży przekonanie, że to, czego nie dodajemy do naszych receptur, jest równie ważne jak to, co w nich stosujemy. Dlatego w żadnym produkcie Drunk Elephant nie znajdziesz nigdy niczego, co nazywamy Suspicious 6™ (olejków eterycznych, wysuszających alkoholi, silikonów, chemicznych filtrów słonecznych, substancji zapachowych / barwników, SLS). Zrezygnowanie ze stosowania tych sześciu wszechobecnych składników pozwala skórze powrócić do swojej najzdrowszej, najbardziej harmonijnej postaci. Formuły wszystkich kosmetyków Drunk Elephant mają optymalne pH, pozwalają na łatwe mieszanie różnych produktów i łatwo się wchłaniają, co pozwala na tworzenie spersonalizowanych koktajli pielęgnacyjnych.

Marka Drunk Elephant weszła na rynek amerykański w 2013 roku z sześcioma produktami. Dziś linia osiągnęła status kultowy, a fani mogą cieszyć się z pełnej gamy produktów do twarzy, włosów i ciała.

Niezmiernie się cieszę z wejścia na polski rynek we współpracy z naszym niesamowitym partnerem handlowym – siecią Sephora. Nie mogę się doczekać możliwości podzielenia się naszą filozofią z naszymi klientami w Polsce i mam nadzieję, że pozwoli im ona odczuć, jak ich skóra ulega przemianie!

– powiedziała Tiffany Masterson, założycielka marki Drunk Elephant.

Kolekcja jest dostępna online na stronie Sephora od 9 marca, a od 22 marca również w 83 stacjonarnych sklepach sieci Sephora w całym kraju.

Drunk Elephant

Przegląd Kosmetyczny 347 Artykuły
Przegląd Kosmetyczny to polski serwis internetowy, którego tematyką przewodnią jest branża kosmetyczna. Znajdziesz u nas aktualności branżowe, informacje o nowych produktach kosmetycznych, a także o producentach i dystrybutorach kosmetyków i trendach panujących w branży kosmetycznej na rynku polskim i za granicą.

Skomentuj jako pierwszy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*