Żel antybakteryjny do rąk marki Anida

Anida - Żel antybakteryjny Junior GelŻele antybakteryjne stały się w ostatnich latach bardzo popularnym produktem kosmetycznym. Chętnie używają go osoby niemal w każdym wieku. Szczególnym powodzeniem cieszy się wśród rodziców dbających o swoje pociechy. Należy pamiętać, że żel antybakteryjny powinien być stosowany w sytuacji kiedy nie mamy dostępu do bieżącej wody i mydła. Wtedy żel antybakteryjny sprawdza się znakomicie.

Anida - Żel antybakteryjnyŻel do rąk działa antybakteryjnie, pozostawia uczucie świeżości. Aloes, gliceryna i naturalna betaina nawilżają i nie wysuszają skóry.

Przyjemnie pachnie, szybko wysycha i pozostawia skórę odświeżoną i zdezynfekowaną. Dzięki specjalnie dobranej recepturze zawierającej alkohol, glicerynę, prowitaminę B5 oraz poliglikol, skutecznie eliminuje florę bakteryjną i równocześnie pielęgnuje skórę dłoni.

Anida - Żel antybakteryjny do rąkSposób użycia: nałożyć żel na suche dłonie, wetrzeć i pozostawić do wyschnięcia.

Wskazania: polecany szczególnie w podróży, w szkole i wszędzie tam gdzie mycie rąk jest utrudnione.

Ostrzeżenie: stosowanie żelu przez dzieci tylko pod nadzorem dorosłych. Unikać kontaktu z oczami. Nie stosować na podrażnioną i uszkodzoną skórę.

Scan-Anida

Przegląd Kosmetyczny 404 Artykuły
Przegląd Kosmetyczny to polski serwis internetowy, którego tematyką przewodnią jest branża kosmetyczna. Znajdziesz u nas aktualności branżowe, informacje o nowych produktach kosmetycznych, a także o producentach i dystrybutorach kosmetyków i trendach panujących w branży kosmetycznej na rynku polskim i za granicą.

1 Comment on Żel antybakteryjny do rąk marki Anida

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*