Nails Company z kolekcją lekierów Osi Ugonoh

Nails Company - Osi Ugonoh

Firma Nails Company wprowadza do sprzedaży najnowszą kolekcję lakierów hybrydowych, których ambasadorką jest zwyciężczyni Top Model Osi Ugonoh. 10 niezwykłych kolorów z kolekcji „Fashion Color” można już kupić w sklepach stacjonarnych i na stronie Nails Company.

Inspiracją dla Najnowszej kolekcji lakierów hybrydowych „Fashion Color” by Osi Ugonoh było lato w mieście mody. Mediolan oczarowuje nas za każdym razem. Pogoń za najnowszymi trendami, kolorowe, wymyślne stroje przechodniów, skąpane w słońcu żółte kamienice, różnorodność kulturowa i zawsze pozytywne, włoskie podejście do życia.

Róże, fiolety, niebieskości i nude to gama kolorów, które możecie odkryć w najnowszej kolekcji. Jest pełna pozytywnych odcieni wprawiających w dobry nastrój.

Młodość ukryta w 10 kolorach jest absolutnym hitem nadchodzącej wiosny i lata! Przenieś się do stolicy mody za pomocą kolekcji „Fashion Color” i odkrywaj najnowsze, ekscytujące trendy!”

Nails Company

Przegląd Kosmetyczny 409 Artykuły
Przegląd Kosmetyczny to polski serwis internetowy, którego tematyką przewodnią jest branża kosmetyczna. Znajdziesz u nas aktualności branżowe, informacje o nowych produktach kosmetycznych, a także o producentach i dystrybutorach kosmetyków i trendach panujących w branży kosmetycznej na rynku polskim i za granicą.

Skomentuj jako pierwszy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*