Wioletta Rosołowska Dyrektorem Generalnym L’Oréal Polska i Baltic

Wioletta Rosołowska
Na zdjęciu: Wioletta Rosołowska

Wioletta Rosołowska, obecna Prezes L’Oréal Polska, obejmuje także funkcję Dyrektora Generalnego L’Oréal Baltic. Tym samym odpowiadać będzie zarówno za rynek polski, jak i region krajów bałtyckich. Pozwoli to na skoordynowanie pracy i usprawnienie funkcjonowania obu organizacji.

Wioletta Rosołowska objęła stanowisko Dyrektora Generalnego L’Oréal Baltic. Wcześniej funkcję tę pełnił Johan Berg, który po 19 latach pracy w L’Oréal, zdecydował się podjąć nowe wyzwania zawodowe w swoim ojczystym kraju – Finlandii.

Nowa funkcja w strukturach firmy L’Oréal poza wyróżnieniem, niewątpliwie stanowi także spore wyzwanie. Tę zmianę odbieram jako zaufanie w to, że uda mi się przełożyć doświadczenie zdobyte na polskim rynku na region krajów bałtyckich. Za cel stawiam sobie rozwój takich dziedzin jak digital, czy działania skierowane bezpośrednio do konsumentów.

– mówi Wioletta Rosołowska.

Zmiana na stanowisku Dyrektora Generalnego L’Oréal Baltic weszła w życie 1 marca br.

L’Oréal Polska

Przegląd Kosmetyczny 404 Artykuły
Przegląd Kosmetyczny to polski serwis internetowy, którego tematyką przewodnią jest branża kosmetyczna. Znajdziesz u nas aktualności branżowe, informacje o nowych produktach kosmetycznych, a także o producentach i dystrybutorach kosmetyków i trendach panujących w branży kosmetycznej na rynku polskim i za granicą.

Skomentuj jako pierwszy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*