Rossmann uruchomił aplikację mobilną dla klientów

Z Klubem Rossmann możesz więcej! Tak brzmi hasło przewodnie nowej aplikacji mobilnej sieci Rossmann, która przygotowana została z myślą o stałych klientach drogerii.

Co dzięki aplikacji Rossmann PL mogą zyskać klienci?

  • Oszczędności na zakupach – Zdobywasz rabaty i regularnie otrzymujesz oferty dopasowane do Twoich potrzeb. Odbierając powiadomienia z aplikacji Rossmann PL, zyskasz pewność, że żadna wyjątkowa promocja Cię nie ominie.
  • Wspieranie akcji dobroczynnych – Okazując aplikację przy kasie podczas zakupów w drogeriach Rossmann, pomagasz lokalnym organizacjom charytatywnym.
  • 20% rabatu na wydruk zdjęć – Jeśli jesteś klubowiczem, drukując zdjęcia w drogeriach Rossmann, płacisz za nie o 20% mniej.
  • Dodatkowe rabaty w programie Rossnę! – Jesteś rodzicem? Spodziewasz się dziecka? Będąc w programie Rossnę!, po przystąpieniu do Klubu Rossmann zyskujesz jeszcze więcej! Rejestrując się w Klubie, przy użyciu danych z programu Rossnę!, zachowujesz swój dotychczasowy rabat oraz możliwość jego zwiększenia aż do 10%.

Dzięki nowej aplikacji Rossmann PL możesz również:

  • Zlokalizować drogerie Rossmann w Twojej okolicy.
  • Zrobić zakupy online.
  • Mieć dostęp do porad i inspiracji dopasowanych do Twoich potrzeb.
  • Dowiadywać się o najnowszych produktach i premierach.

Co ważne, aplikacja dostępna jest na platformach: Google Play – Android, App Store – iPhone oraz Sklep Windows dla wszystkich urządzeń z systemem Windows Phone.

Więcej szczegółów na stronie www.rossmann.pl/klub

Przegląd Kosmetyczny 348 Artykuły
Przegląd Kosmetyczny to polski serwis internetowy, którego tematyką przewodnią jest branża kosmetyczna. Znajdziesz u nas aktualności branżowe, informacje o nowych produktach kosmetycznych, a także o producentach i dystrybutorach kosmetyków i trendach panujących w branży kosmetycznej na rynku polskim i za granicą.

1 Comment on Rossmann uruchomił aplikację mobilną dla klientów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*