Rituals Cosmetics otwiera dwa nowe sklepy

Rituals Cosmetics sklep

Rituals Cosmetics, renomowana marka oferująca kosmetyki i produkty do pielęgnacji, z dumą ogłasza otwarcie dwóch nowych sklepów. Pierwszy w prestiżowej galerii handlowej VIVO! znajdującej się w Lublinie. To jednak nie koniec sierpniowych informacji – marka Ritual Cosmetics otworzyła swój pierwszy sklep w Lubinie.

Sklep Rituals Cosmetics wewnątrzSierpień to intensywny miesiąc dla marki Rituals Cosmetics. W tym czasie marka otwiera aż dwa nowe sklepy: w Lublinie oraz Lubinie.

2 sierpnia marka otworzyła pierwszy sklep w Lublinie, w galerii handlowej VIVO! Natomiast od 9 sierpnia mieszkańcy Lubina będą mieli okazję cieszyć się sklepem w Cuprum Arena (ul. Gen. W. Sikorskiego 20).

Marka Rituals Cosmetics, nieustannie poszerza swoją obecność w Polsce, otwierając kolejny sklep! Choć pierwsze stacjonarne punkty sprzedaży w kraju pojawiły się ponad rok temu, firma stale rozwija swoją sieć, mając ambitny cel osiągnięcia aż 40 lokalizacji do końca 2023 roku! Rituals dociera do coraz szerszego grona klientów w Polsce, umożliwiając im dostęp do wyjątkowych produktów kosmetycznych i unikalnych doświadczeń związanych z rytuałami pielęgnacyjnymi.

***
Rituals Cosmetics to marka oddana idei zrównoważonego rozwoju i dobrego samopoczucia w świecie luksusowych produktów beauty. Umieszczając w jednym portfolio kosmetyki do kąpieli, do pielęgnacji ciała oraz produkty do domu, Rituals proponuje klientom nowy styl życia polegający na zamianie codziennych rytuałów w chwile warte zapamiętania. Każdy produkt jest inspirowany starożytną tradycją i pomaga odnaleźć szczęście w najmniejszych rzeczach. Poprzez szerokie portfolio produktów Rituals do naturalnej pielęgnacji ciała i skóry, zapachów do domu, oraz odzieży home wear, klienci mogą wzbogacić swoje życie o chwile dobrego samopoczucia. Firma Rituals powstała w 2000 roku w Amsterdamie i od tego czasu została uznanym światowym ekspertem w branży w ponad 36 krajach, w metropoliach, takich jak Londyn, Paryż, Hongkong czy Nowy Jork, posiadając łącznie ponad 1000 sklepów, 3000 punktów w ramach shop-in-shop oraz 5 obiektów spa. Dzięki podejściu opartemu o trzy filary: Czystość, Świadomość i Troskę, (Clean, Conscious and Caring) Rituals została dumnym posiadaczem certyfikacji B CorporationTM. Marka jest oddana temu, by nieustannie ulepszać swój wpływ w kwestiach społecznych i środowiskowych – główne założenia to składy w 90% pochodzenia naturalnego oraz opakowania, które będą się nadawały do ponownego napełnienia i/lub recyklingu, czy wykonane z materiałów z recyklingu. Ponadto, Rituals
z zapałem wspiera 3 fundacje. Marka Rituals chce być prekursorem wśród luksusowych brandów, który udowodni, że piękno i dobre samopoczucie mogą iść w parze ze zrównoważonym rozwojem. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę www.rituals.com

Rituals Cosmetics

Przegląd Kosmetyczny 409 Artykuły
Przegląd Kosmetyczny to polski serwis internetowy, którego tematyką przewodnią jest branża kosmetyczna. Znajdziesz u nas aktualności branżowe, informacje o nowych produktach kosmetycznych, a także o producentach i dystrybutorach kosmetyków i trendach panujących w branży kosmetycznej na rynku polskim i za granicą.

Skomentuj jako pierwszy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*