MUSE Cosmetics – nowa marka na rynku kosmetycznym

Na scenie branży kosmetycznej pojawiła się nowa ekskluzywna marka – MUSE Cosmetics. Marka oferuje nowoczesne, wysoce skuteczne, innowacyjne produkty specjalistyczne, o potwierdzonym klinicznie działaniu stymulującym wzrost oraz odbudowę rzęs, brwi oraz włosów.

Produkty MUSE Cosmetics tworzone są w oparciu o oryginalne, nowatorskie rozwiązania i receptury łączące w sobie najwyższą jakość specjalnie dobranych składników aktywnych, znanych ze swoich wybitnych właściwości. Produkty skierowane są nie tylko do kobiet dbających o siebie i swój wygląd, chcących wydobyć lub podkreślić prawdziwe piękno swoich rzęs i włosów czyniąc je naturalnie długimi, gęstymi i zdrowymi, ale także do osób, które z przyczyn zdrowotnych lub innych utraciły zupełnie albo częściowo rzęsy, brwi lub włosy i pragną ich odbudowy, wzrostu, zagęszczenia, wzmocnienia i skutecznej regeneracji. Pierwszymi produktami MUSE Cosmetics, jakie pojawiły się na rynku są:

  • Calliope Eyelash and Brow Conditioner 3.0 ml  – specjalistyczna odżywka stymulująca wzrost rzęs i brwi, odbudowująca ubytki w rzęsach, odżywiająca, regenerująca, wzmacniająca – efekty widoczne już po 15 dniach regularnego stosowania.
  • Erato Volumizing Mascara 8.0 ml – specjalistyczna wielofunkcyjna mascara z aktywną odżywką, wyposażona w trzy szczoteczki aplikacyjne – doskonale podkreśla rzęsy jednocześnie stymulując ich wzrost, odbudowując ubytki w rzęsach, odżywiająca, regenerująca, wzmacniająca – efekty widoczne już po 15 dniach regularnego stosowania.
  • Clio Multitasking Hair Conditioner 150 ml – specjalistyczna wielofunkcyjna odżywka do włosów stymulująca wzrost włosów, zwiększająca gęstość i objętość oraz zapobiegająca wypadaniu – skierowana do kobiet i mężczyzn – efekty widoczne już po 15 dniach regularnego stosowania.

Najwyższa skuteczność działania wszystkich oferowanych preparatów marki MUSE Cosmetics potwierdzona została wieloma badaniami klinicznymi, które wykazały nie tylko wybitne właściwości produktów, ale także ich hipoalergiczność i bezpieczeństwo stosowania. Według przeprowadzonych badań aplikacyjnych aż 98 % badanych, już po 15 dniach regularnego stosowania preparatów zauważyło pierwsze widoczne zmiany i poprawę w jakości owłosienia.

Produkty marki MUSE Cosmetics nabyć można w wybranych gabinetach kosmetycznych na terenie całej Polski a także w firmowym e-sklepie na stronie producenta. Firma cały czas poszerza sieć dystrybucyjną wprowadzając do niej kolejne kanały sprzedażowe. Produkty marki MUSE Cosmetics dostępne są w ekskluzywnych, praktycznych, modnych opakowaniach, projektowanych specjalnie z myślą o kobietach ceniących sobie wyjątkową, potwierdzoną skuteczność, jak i piękne wykonanie oraz estetykę produktów. Doskonale sprawdzą się więc w roli prawdziwie eleganckiego, kobiecego prezentu, który z pewnością spełni oczekiwania i sprawi przyjemność nawet najbardziej wymagającym paniom.

Twórcy marki wierzą, że  pewność siebie jest przepustką do sukcesu i poprzez tworzenie unikalnych kosmetyków specjalistycznych, mających niebagatelny wpływ na poprawę wyglądu chcieliby obdarować nią jak największą liczbę kobiet. Nie przez przypadek ambasadorką MUSE Cosmetics została Rozalia Mancewicz – Miss Polonia 2010, uosobienie piękna i sukcesu.

MUSE Cosmetics

Przegląd Kosmetyczny 347 Artykuły
Przegląd Kosmetyczny to polski serwis internetowy, którego tematyką przewodnią jest branża kosmetyczna. Znajdziesz u nas aktualności branżowe, informacje o nowych produktach kosmetycznych, a także o producentach i dystrybutorach kosmetyków i trendach panujących w branży kosmetycznej na rynku polskim i za granicą.

Skomentuj jako pierwszy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*