Wielkie święto fryzjerstwa w Katowicach już w listopadzie!

Targi Fryzjerskie Festiwal Hair Fair

Targi Fryzjerskie Festiwal Hair FairPo raz 17. na Górnym Śląsku odbędzie się Festiwal Fryzjerski Hair Fair. To niesamowite wydarzenie scala i integruje całą branżę.

Tej jesieni organizatorzy spodziewają się jeszcze więcej marek, pokazów i wydarzeń towarzyszących i zapewniamy, że Festiwal zaskoczy swoim rozmachem.

Tegoroczna edycja Festiwalu Hair Fair odbędzie się w samym sercu miasta Katowice, w najnowocześniejszym obiekcie wystawienniczym w Europie – Hali Międzynarodowego Centrum Kongresowego. Obiekt w ubiegłym roku sprawdził się idealnie i wpasował w wrażliwość artystyczną fryzjerów.

Panele edukacyjne, pokazy na największej Scenie głównej, szkolenia warsztatowe VIP, premiery rynkowe i mistrzostwa fryzjerskie to tylko niektóre z eventów towarzyszących targom.

Już dziś zapraszamy do współtworzenia Festiwalu Fryzjerskiego Hair Fair 2017! Spotkajmy się w dniach 25-26 listopada na wielkim święcie fryzjerstwa.

Przegląd Kosmetyczny 395 Artykuły
Przegląd Kosmetyczny to polski serwis internetowy, którego tematyką przewodnią jest branża kosmetyczna. Znajdziesz u nas aktualności branżowe, informacje o nowych produktach kosmetycznych, a także o producentach i dystrybutorach kosmetyków i trendach panujących w branży kosmetycznej na rynku polskim i za granicą.

3 Comments on Wielkie święto fryzjerstwa w Katowicach już w listopadzie!

  1. A jak jest z biletami czy trzeba gdzieś zamawiać, czy można się bez problemu dostać tam? Jak to wygląda?

    • Pani Kasiu!
      Organizator przekaże nam pulę biletów VIP dla naszych czytelników – poinformujemy o tym na naszej stronie oraz Fanpage’u 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*