Nowa maskara Paradise od L’Oréal Paris

Malowanie rzęs jest dla Ciebie rutynowym działaniem? Nowy tusz Paradise to zmieni. Dzięki formule o balsamicznej konsystencji otulającej każdą rzęsę i miękkiej jak piórko klasycznej szczoteczce, makijaż rzęs staje się niebiańsko przyjemny – jak nigdy dotąd. Intensywne wydłużenie i nieziemskie pogrubienie od L’Oréal Paris.

Nakładanie tuszu to czynność, która nie sprawia przyjemności i którą wykonuje się mechanicznie. Jest zwyczajnym elementem codziennej makijażowej rutyny przed lustrem, a przecież może być niezwykłą chwilą przyjemności. Tusz Paradise z olejkiem rycynowym i ekstraktem z chabru niczym balsam pielęgnuje i  łagodnie otula rzęsy. Powoduje, że włoski są miękkie i delikatne. A specjalnie wyprofilowana klasyczna szczoteczka muskając rzęsy perfekcyjnie rozprowadza tusz i sprawia, że stają się intensywnie pogrubione. Z każdym kolejnym ruchem rzęsy zyskują jeszcze bardziej zjawiskową objętość i nieziemską długość.

Paradise od L’Oréal Paris pozwala odkryć, że malowanie rzęs to moment, którym możesz się rozkoszować. Rozpieszczaj samą siebie i przenieś się do raju dzięki formule tuszu Paradise, która zadba o twoje rzęsy.

Makijaż powinien być przede wszystkim przyjemnością. A z tuszem Paradise ta przyjemność się nie kończy.

– mówi Katarzyna Zaremba, Makeup Artist L’Oréal Paris.

25 sierpnia 2017 ruszyła zintegrowana, multimedialna kampania „Odkryj Paradise. Zabierz rzęsy do raju”. Ta kampania jest jedną z większych tegorocznych aktywacji wprowadzających nowy, sensualny kosmetyk na rynek polski od marki L’Oréal Paris. W ramach działań marka przygotowała szereg aktywacji konsumenckich. Wśród nich konkurs „Wygraj voucher do raju”, który będzie promować jedna ze znanych polskich influencerek Anna Skura WhatAnnaWears.

L’Oréal Paris

Przegląd Kosmetyczny 348 Artykuły
Przegląd Kosmetyczny to polski serwis internetowy, którego tematyką przewodnią jest branża kosmetyczna. Znajdziesz u nas aktualności branżowe, informacje o nowych produktach kosmetycznych, a także o producentach i dystrybutorach kosmetyków i trendach panujących w branży kosmetycznej na rynku polskim i za granicą.

Skomentuj jako pierwszy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*