Perspiblock DEO – antyperspirant roll-on przeciw nadmiernemu poceniu się

Antyperspirant Perspiblock DEO

Kto z nas nie miał lub nie ma problemu z nadmiernym poceniem się pod pachami? Problem ten dotyka wiele osób, szczególnie w gorące dni. Jednak mokre pachy to nie tylko skutek wysokich temperatur – człowiek poci się także w chłodniejsze dni. Jak temu zapobiec lub zwyczajnie ograniczyć pocenie się pod pachami?

Nie należę do osób, które pocą się nadmiernie, ale mimo wszystko lubię zapobiegać takim sytuacjom jak mokry t-shirt czy koszula pod pachami. Przetestowałem już wiele kosmetyków typu “bloker”, ale zacznę od recenzji antyperspirantu Perspiblock firmy Aflofarm.

Perspiblock to produkt stosunkowo tani, opakowanie 50 ml kosztuje poniżej 18 zł, a kupić go można niemal w każdej aptece. Jest bardzo wydajny – opakowanie wystarczy na bardzo długo.

Zgodnie z zaleceniem producenta, antyperspirant należy stosować codziennie na noc przez pierwsze 2-5 dni. Należy pamiętać, że produkt stosujemy na czyste i suche pachy, a w przypadku depilacji, należy odczekać minimum 1 dzień, aby uniknąć podrażnień skóry.

Następnie preparat stosujemy 1-2 razy w tygodniu lub tak często jak to będzie konieczne, aby utrzymać intensywność pocenia się pod kontrolą. Ja już po 2 tygodniach stosuję Perspiblock tylko 1 raz w tygodniu i nie mam problemów z poceniem się pod pachami, nawet w gorące, letnie dni.

Perspiblock jest łatwy w użyciu, ma przyjemny i delikatny zapach i jak chyba każdy “bloker” dostępny na rynku powoduje lekkie swędzenie tuż po nałożeniu na skórę, jednak ta dolegliwość szybko ustaje, ponieważ produkt wchłania się dość szybko, o ile nie zastosujemy zbyt dużej ilości za jednym razem. Przeznaczony jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

Podsumowując:

  • stosunek ceny do jakości: 10/10
  • zapach: 9/10
  • wydajność: 10/10
  • skuteczność: 9/10


Informacje z etykiety

Antyperspirant Perspiblock DEO przeznaczony jest dla osób z problemem nadmiernej potliwości, dla których działanie tradycyjnych antyperspirantów okazało się nieskuteczne. Aktywne związki zapewniają skuteczność w redukcji zbyt obfitego wytwarzania potu. Udowodnione działanie przeciwbakteryjne składników pomaga zniwelować przykry zapach potu. Perspiblock Deo zawiera alantoinę, która działając łagodząco oraz wygładzająco, zapobiega powstawaniu podrażnień skóry.

Wskazania: preparat eliminuje problem nadmiernego pocenia, działa antybakteryjnie.

Sposób użycia: preparat przeznaczony jest do stosowania zewnętrznego, na okolice skóry nadmiernie pocącej się, tj. pachy, dłonie i stopy. Stosować tylko na czystą, suchą i zdrową skórę. Nie stosować w ciągu 48 godzin po depilacji. Przez pierwsze 2-5 dni preparat należy stosować każdego wieczoru przed snem, do osiągnięcia pożądanego efektu. Następnie stosować 1-2 razy w tygodniu lub tak często jak jest to konieczne, aby utrzymać intensywność pocenia się pod kontrolą. Po wieczornym zastooswaniu należy rano umyć miejsce aplikacji delikatnym mydłem i spłukać wodą. Rano nie należy stosować preparatu powtórnie. W celu uniknięcia podrażnień nie zaleca się używania innych dezodorantów lub antyperspirantów w ciągu następnego dnia po aplikacji.

Skład: aqua, aluminum chlorohydrate, glycerin, aluminum lactate, methylpropanediol, hydroxyethylcellulose, phenoxyethanol/ethylhexylglycerin, citric acid/silver citrate, allantoin.

MS

Przegląd Kosmetyczny 280 Artykuły
Przegląd Kosmetyczny to polski serwis internetowy, którego tematyką przewodnią jest branża kosmetyczna. Znajdziesz u nas aktualności branżowe, informacje o nowych produktach kosmetycznych, a także o producentach i dystrybutorach kosmetyków i trendach panujących w branży kosmetycznej na rynku polskim i za granicą.

2 Comments on Perspiblock DEO – antyperspirant roll-on przeciw nadmiernemu poceniu się

  1. Piecze po zastosowaniu, ale to chyba wszystkie tego typu dezodoranty mają to do siebie. Grunt, że jest skuteczny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*