Titanium – nowe perfumy marki Gisada dla mężczyzn

Perfumy męskie Gisada Titanium

Szwajcarska marka premium Gisada rozpoczęła wiosnę, przedstawiając nowe perfumy dla mężczyzn Titanium. Ambasadorem zapachu został Anthony Joshua – olimpijski mistrz w boksie w wadze ciężkiej.

Titanium to zapach stworzony dla mężczyzn, zmierzających prosto do celu, pełnych ambicji i wytrwałości. Podejście marki zakłada, że ważny jest nie tylko sam cel podróży, ale również decyzje, których dokonujemy po drodze do sukcesu. Perfumy Titanium to w końcu nie tylko wybór zapachu. Mają oddawać styl życia, który charakteryzuje się siłą, determinacją i indywidualnością.

Titanium: zapach sukcesu

Nowa propozycja od marki Gisada to perfumy, które nie ujawniają swoich wszystkich atutów od razu. Na pierwszy plan wybijają się różowy pieprz i artemizja, a następnie szałwia i kardamon. Gdy zapach osiądzie, wyczuwalne stają się nuty drzewa cedrowego, drzewa sandałowego, skóry i odrobina cynamonu.

W miarę upływu czasu Titanium ujawnia swoją pełną złożoność. Otula komfortową mieszanką irysa, wanilii, tonki i balsamu jodłowego. Pozostawia niezatarte wrażenie, podobnie jak mężczyzna wierny swoim ideałom. To zapach dla tych, którzy stawiają czoła wyzwaniom.

Kompozycja zawiera następujące nuty:

  • GŁOWY: różowy pieprz, artemizja, szałwia, kardamon
  • SERCA: lawenda, drzewo cedrowe, skóra, cynamon, drzewo sandałowe
  • BAZY: irys, wanilia, tonka, paczula, balsam jodłowy

Anthony Joshua ambasadorem Titanium

Twarzą nowego zapachu został prawdziwy champion, zarówno w ringu, jak i poza nim. Anthony Joshua, znany z triumfalnych walk bokserskich, jest nie tylko symbolem siły i determinacji, ale także mistrzem samokontroli i strategii. To złoty medalista igrzysk olimpijskich w Londynie, mistrz świata federacji WBO i IBF oraz superczempion organizacji WBA oraz IBO.

***
Gisada to szwajcarska marka kosmetyków premium, założona przez dwóch braci w Zurychu w 2013 r., którzy pragnęli wyrazić swoją fascynację perfumami w nowy sposób, współpracując z renomowanymi producentami z jasną wizją. Marka narodziła się wraz ze stworzeniem perfum Gisada Uomo i Gisada Donna. Dziś znana jest z nowoczesnej elegancji połączonej ze szwajcarską jakością i wysokimi standardami produkcji, o czym świadczy chociażby o wiele większa niż zwykle zawartość olejku zapachowego w perfumach Gisady.

Gisada

Przegląd Kosmetyczny 404 Artykuły
Przegląd Kosmetyczny to polski serwis internetowy, którego tematyką przewodnią jest branża kosmetyczna. Znajdziesz u nas aktualności branżowe, informacje o nowych produktach kosmetycznych, a także o producentach i dystrybutorach kosmetyków i trendach panujących w branży kosmetycznej na rynku polskim i za granicą.

Skomentuj jako pierwszy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*