Odżywka bez spłukiwania Cantu – Regenerująca kuracja dla włosów kręconych

Cantu - odżywka do kręconych włosów

Sprężyste i pełne życia skręty to marzenie każdej posiadaczki fal, loków oraz sprężynek. Niestety warunki panujące od jesieni do wiosny znacznie utrudniają dbanie o ich pielęgnację i kondycję. Wiatr, chłód, wilgoć na zewnątrz, a wewnątrz suche powietrze to ogromne wyzwanie dla delikatnych teksturowanych pasm. Jak zregenerować loki i sprawić, aby znów były na odżywione i pełne życia? O tym przeczytacie poniżej.

Regenerująca kuracja to odpowiedź na podstawowe potrzeby włosów falowanych, kręconych raz sprężynkowatych. Ten punkt w rutynie jest szczególnie istotny w okresie jesienno-wiosennym, który w naszym klimacie jest wyjątkowym wyzwaniem dla tych niezwykle delikatnych włosów.

Cantu Leave-in Conditioning Repair CreamKręcone włosy mają naturalną tendencję do przesuszania się, a to skutkuje innymi problemami. Łamanie, puszenie, czy utrata definicji stają się zmorą osób ze skrętami. Rozwiązaniem jest ich odpowiednie odżywienie, nawilżenie i regeneracja. Możemy to osiągnąć stosując odpowiednie kosmetyki. Odżywka bez spłukiwania Cantu Leave-in Conditioning Repair Cream, to bogactwo cennych składników, które pielęgnują i przywracają włosom ich naturalny urok.

To zasługa masła shea, które wyjątkowo dba o fale, loki oraz sprężynki. Zapewnia głębokie nawilżenie, odżywienie, jak również gwarantuje delikatnym skrętom ochronę przed utratą wilgoci. Ważną właściwością kosmetyku jest także wsparcie w redukcji łamliwości i puszenia się włosów.

Odżywka ułatwia rozczesywanie, zapobiegając plątaniu się włosów. Po jej zastosowaniu skręty pozostają jedwabiście miękkie, pełne zdrowego blasku, pięknie zdefiniowane i znacznie bardziej podatne na stylizację.

Jak stosować Cantu Leave-in Conditioning Repair Cream?

  1. Po umyciu włosów, nałóż niewielką ilość produktu na wilgotne lub suche włosy.
  2. Rozprowadź równomiernie na całej długości włosów, unikając kontaktu z nasadą włosów
  3. Nie wymaga spłukiwania. Możesz pozostawić ją na cały dzień, by uzyskać najlepsze efekty.

Odżywka bez spłukiwania Cantu Leave-in Conditioning Repair Cream powstała z myślą o pielęgnacji i regeneracji włosów falowanych, kręconych, sprężynkowatych oraz afro. Świetnie sprawdzi się w rutynie włosów naturalnych jak i tych chemicznie przetwarzanych. Można ją stosować codziennie albo jako produkt do głębokiej regeneracji w razie potrzeby.

Kosmetyki i akcesoria Cantu dostępne są w drogeriach Rossmann oraz na stronach Lookfantastic i Amazon.

Cantu

Przegląd Kosmetyczny 404 Artykuły
Przegląd Kosmetyczny to polski serwis internetowy, którego tematyką przewodnią jest branża kosmetyczna. Znajdziesz u nas aktualności branżowe, informacje o nowych produktach kosmetycznych, a także o producentach i dystrybutorach kosmetyków i trendach panujących w branży kosmetycznej na rynku polskim i za granicą.

Skomentuj jako pierwszy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*