Marka MomMe Cosmetics w perfumeriach Douglas

MomMe Cosmetics

MomMe Cosmetics pojawi się w sieci Douglas, poszerzając tym samym swoją sieć dystrybucji o jedną z największych perfumerii. To ogromny sukces polskiej marki kosmetyków dla dzieci, a także ważny krok strategiczny, zwiększający dostępność produktów na rynku. Do końca roku kosmetyki MomMe będą dostępne w 140 największych perfumeriach Douglas w Polsce oraz w sklepie online.

MomMe Cosmetics to polska marka kosmetyków dla dzieci już od 1 dnia życia, opartych o naturalne składniki i najdelikatniejsze formuły. Dzięki starannie dobranym recepturom sprawdzą się znakomicie do pielęgnacji nawet najbardziej wrażliwej skóry dzieci. Wszystkie kosmetyki są przebadane dermatologicznie, aby zapewnić pełnię bezpieczeństwa i komfortu.

MomMe Cosmetics - Kicia KociaW czerwcu w portfolio marki pojawiła się linia kosmetyków na licencji Kicia Kocia. Kosmetyki ze znaną dzieciom bohaterką, zapewniają dobrą zabawę i radość przy codziennych rytuałach pielęgnacyjnych.

Na chwilę obecną w perfumeriach Douglas pojawi się 5 produktów MomMe, 4 z nich z wizerunkiem Kici Koci – spacerowy krem na każdą pogodę z SPF 25, żel do mycia 2 w 1 w dwóch pojemnościach i wygładzający szampon do włosów. Piątym produktem, który klienci Douglas będą mogli zakupić, jest bestseller marki – zimowy krem do zadań specjalnych. To ochronny krem, idealny dla całej rodziny. Tworzy na skórze barierę, dzięki czemu minimalizuje ryzyko podrażnień, a także regeneruje i nawilża skórę.

MomMe

Przegląd Kosmetyczny 404 Artykuły
Przegląd Kosmetyczny to polski serwis internetowy, którego tematyką przewodnią jest branża kosmetyczna. Znajdziesz u nas aktualności branżowe, informacje o nowych produktach kosmetycznych, a także o producentach i dystrybutorach kosmetyków i trendach panujących w branży kosmetycznej na rynku polskim i za granicą.

Skomentuj jako pierwszy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*