Jak pozbyć się blizn, przebarwień oraz nieznośnych rozstępów?

Jak pozbyć się blizn, przebarwień oraz nieznośnych rozstępów?

Blizny i przebarwienia są częstym problemem okolic twarzy i pleców, mogą wystąpić również w innych miejscach na ciele. Także nieestetyczne rozstępy potrafią spędzić sen z powiek wielu kobiet. Jak można sobie skutecznie poradzić z tymi mankamentami urody? Rozwiązanie stanowi nowa platforma laserowa Palomar ICON, która efektywnie potrafi się z nimi rozprawić.

Problematyczne defekty skóry, którymi z całą pewnością są m.in. blizny, także te potrądzikowe, czy przebarwienia i zmiany pigmentacyjne, dotykają sporej części kobiet, ale również i mężczyzn. Nic więc dziwnego, że wiele osób chętnie korzysta z różnych sposobów, które niwelują powstałe zmiany skórne. Wybór zabiegów medycyny estetycznej jest spory, zatem jaki sprawdzi się w tej kwestii najlepiej?

Niezawodna laseroterapia

Okazuje się, że najlepszym sposobem na ich pozbycie się jest sprawdzona i skuteczna laseroterapia. Nowoczesna platforma laserowa ICON stanowi remedium na wspomniane problemy ze skórą. Wszystko to za sprawą mikrowiązek światła, które w tworzą uszkodzenia w głębokich warstwach skóry, nie naruszając przy tym naskórka. To sprawia, że w naturalny sposób skóra regeneruje się, powodując przyrost nowej i zdrowej tkanki, a włókna kolagenowe się odbudowują.

Jakiego rodzaju defektów można się pozbyć?

Wspomniane urządzenie posiada cztery specjalistyczne głowice zabiegowe o rożnych długościach fal. Każda z nich przeznaczona jest do innego rodzaju zabiegu i powoduje inny rezultat, niwelując nieestetyczne mankamenty. W zależności od zapotrzebowania, należy dobrać właściwą i dostosowaną do danego problemu.

Głowica 1540 to typ lasera frakcyjnego nieablacyjnego, który służy do resurfacingu skóry. Działa na odpowiedniej głębokości, a jego zaletą jest szybki proces gojenia i brak efektów w postaci łuszczenia się naskórka.

1064+ Laser służy do usuwania popękanych naczyń krwionośnych na nogach oraz owłosienia ze skóry typu V oraz VI, czyli takiego, dla którego większość innych zabiegów laserowych jest niewskazana. Jednakże ten rodzaj głowicy i typ lasera bardzo dobrze i bezpiecznie sobie z nimi poradzi.

2940 Laser to laser frakcyjny ablacyjny, również służący do resurfacingu skóry, jednak dociera jeszcze dalej. Usuwa głębokie zmiany skórne zarówno powierzchniowo, jak i podskórnie.

Ostatnim typem głowicy jest MaxG™ OPL™, która znakomicie radzi sobie ze wszystkimi zmianami pigmentacyjnymi oraz naczyniowymi tj. trądzik różowaty, rumień czy popękane naczynka na twarzy.

Kto może skorzystać z zabiegu?

Osoby, które borykają się z problemami w postaci utraty sprężystości skóry, zmarszczek, różnego rodzaju blizn (w tym potrądzikowych), przebarwień, rozstępów, czy zmian naczyniowych lub pigmentacyjnych, mogą skorzystać z takiej terapii.

Tego rodzaju laseroterapia wykorzystująca nowoczesną technologię wyróżnia się bezpieczeństwem działania, a także wysoką skutecznością. Niekwestionowaną zaletą zabiegów wykonanych przy użyciu Palomar ICON jest także krótki okres rekonwalescencji, który wynosi do kilku dni. Oczywiście każde takie działanie wymaga indywidualnej konsultacji ze specjalistą, który sprawdzi, czy nie występują żadne przeciwwskazania oraz doradzi odpowiedni rodzaj głowicy.

– mówi mgr Aleksandra Rabenda, kosmetolog z krakowskiej Kliniki Medycyny Estetycznej VESUNA.

Zabieg ten nie narusza powierzchownej warstwy skóry, dlatego po jego wykonaniu zazwyczaj można szybko wrócić do codziennych czynności. Palomar Icon to skuteczność i bezpieczeństwo przynoszące doskonałe rezultaty zabiegowe.

Vesuna

Przegląd Kosmetyczny 404 Artykuły
Przegląd Kosmetyczny to polski serwis internetowy, którego tematyką przewodnią jest branża kosmetyczna. Znajdziesz u nas aktualności branżowe, informacje o nowych produktach kosmetycznych, a także o producentach i dystrybutorach kosmetyków i trendach panujących w branży kosmetycznej na rynku polskim i za granicą.

2 Comments on Jak pozbyć się blizn, przebarwień oraz nieznośnych rozstępów?

  1. Najlepsze będą profesjonalne zabiegi wykonane przez kosmetologa nowoczesnym sprzętem – to dzięki nim możemy liczyć na najlepsze efekty, już po pierwszym zabiegu zobaczymy różnicę. Kosmetolog do naszego typu skóry i problemu wybierze najlepszy program urządzenia. W naszym gabinecie wszystkie konsultacje są bezpłatne.

  2. Jak sprawdziliśmy w naszym gabinecie zabiegi wykonane gabinecie kosmetycznym, które nie są inwazyjne jak quatroslim, kriolipoliza, evo3d, hifu dają efekty widoczne gołym okiem. Wśród naszych klientek cieszą się dużym powodzeniem, dlatego warto się najpierw skonsultować z kosmetologiem, co by było dla nas najlepszym rozwiązaniem niż decydować się od razu na inną inwazyjną i bardziej skomplikowaną metodę. Często jest to niepotrzebne, a nasz portfel też nie ucierpi 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*