Innowacyjny trymer Beard Designer – nowy wymiar stylizacji zarostu

Beard Desinger od BaByliss for MEN to innowacyjny trymer dla mężczyzn do pielęgnacji zarostu. Dzięki trzem obrotowym ostrzom rotacyjnym zapewnia wielokierunkowe przycinanie, bez względu na kierunek w którym rosną włosy. Podwójne, samoostrzące się ostrza, z gwarancją prędkości 5 mln obrotów na minutę dają gładki i równomierny rezultat – profesjonalnie przyciętą brodę,  niczym spod ręki najlepszego barbera.

Nowocześni mężczyźni zasługują na bezkompromisowe urządzenia, które w szybki i prosty sposób pomogą im w pielęgnacji zarostu. Taki właśnie jest Beard Designer – innowacyjny trymer, dwa razy szybszy od klasycznego urządzenia, pięć razy bardziej wydajny i bardziej precyzyjny dzięki opatentowanemu systemowi obrotowemu umożliwiającemu wielokierunkowe przycinanie brody za jednym pociągnięciem.

Aż 50 możliwych długości przycinania od 0,4 do 12 mm z precyzją do 0,2 mm, daje nieskończenie wiele możliwości stylizacji zarostu. Dodatkowo model SH500E jest wyposażony w precyzyjny mini trymer/golarkę, zapewniając jeszcze większą dokładność stylizacji linii brody i wąsów. Urządzenie można stosować zarówno na mokro, jak i na sucho dzięki funkcji Wet&DryBeard Designer jest cichy i nie wpada w wibracje, co dodatkowo wpływa na komfort użytkowania.

Innowacyjny system myjący za pomocą jednego przycisku, zapewnia czystość urządzenia po każdym użyciu. Łatwość regulacji przy pomocy nasadki grzebieniowej, funkcja parkowania, sterowanie za pomocą wyświetlacza LED i możliwość zapamiętywania ustawień czynią z Beard Designera najlepszego przyjaciela dla dbającego o siebie mężczyzny.

Beard Designer to profesjonalne przycinanie brody w domowych warunkach – bez ograniczeń.

Sugerowane ceny detaliczne:

Model SH500E – 999 zł (w zestawie razem z precyzyjną mini golarką / trymerem)

BaByliss Beard Designer SH500E

 

 

Model SH510E – 899 zł

BaByliss Beard Designer SH510EBaByliss

Przegląd Kosmetyczny 409 Artykuły
Przegląd Kosmetyczny to polski serwis internetowy, którego tematyką przewodnią jest branża kosmetyczna. Znajdziesz u nas aktualności branżowe, informacje o nowych produktach kosmetycznych, a także o producentach i dystrybutorach kosmetyków i trendach panujących w branży kosmetycznej na rynku polskim i za granicą.

4 Comments on Innowacyjny trymer Beard Designer – nowy wymiar stylizacji zarostu

  1. swietny sprzęt, mam od paru tygodni i już widzę jak mocno mi ułatwił życie, fajnie że do zestawu dołączono golarkę, przydaje się. Mój wymagający zarost to żaden problem dla beard designera, wygląda na dobrze wykonany i jestem pewny ze posłuży przez lata

  2. Cena nie aż tak wysoka, widziałem w niezłej promocji jakiś czas temu w euro, dla mnie warty zakupu, tym bardziej że pracuje się z nim bezproblemowo i przycina równo, nie szarpie i też daje spore pole do popisu jesli chodzi o długości

  3. Jak dla mnie to sprzęt troszkę drogi, aczkolwiek z opinii kolegi, który sprawił sobie ten model i twierdzi, że jest z niego zadowolony nawet bardzo, dlatego sam zainteresowałem się tym modelem. Może przed świętami trafię na jakąś promocję 😛

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*