Alkmie poszerza linię przeciwsłoneczną – ochrona i pielęgnacja w jednym

Alkmie Sun d-light & Love at first sun

Lato to wyczekiwany przez wiele osób czas, w którym można cieszyć się piękną pogodą oraz długimi, ciepłymi dniami. Zagraniczne wyjazdy, lokalne wypady czy wakacje w mieście – z tego wszystkiego warto czerpać garściami podczas nadchodzących miesięcy. Należy przy tym pamiętać o odpowiednim zabezpieczeniu skóry przed promieniowaniem UV. Najlepiej jednocześnie wypielęgnować ją oraz pozwolić zaczerpnąć witaminy D3. Jak dokonać tego wszystkiego na raz? Z marką Alkmie, która właśnie wprowadziła do sprzedaży krem do twarzy Sun d-light SPF50 oraz balsam do ciała Love at first sun SPF30. Rozpocznij przygodę z tymi kosmetykami latem i kontynuuj ją w pozostałe pory roku – bo ochrona przeciwsłoneczna to pielęgnacyjny must zawsze i wszędzie!

Nie od dziś wiadomo, że przed słońcem należy się chronić. Coraz większej części z nas na wakacjach (i nie tylko) towarzyszy kosmetyk z filtrem UV, a wynika to z wciąż rosnącej świadomości odnośnie tego, że codzienna ochrona przeciwsłoneczna to najbardziej skuteczna pielęgnacja przeciwstarzeniowa. Pozostaje pytanie, czy w naszej kosmetyczce znajduje się SPF, który faktycznie tak działa i łączy zabezpieczenie z pielęgnacją? Takie produkty oferuje marka Alkmie, która po świetnie odebranym, innowacyjnym serum z SPF Sun Drops, właśnie rozszerzyła chroniącą przed słońcem linię Sun Protection o dwa produkty – krem do twarzy Sun d-light SPF50 oraz balsam do ciała Love at first sun SPF30.

Pełne spektrum ochrony

Zarówno nowy krem, jak i balsam zawierają w swoich formułach przełomowe w kwestii ochrony przeciwsłonecznej połączenie organicznych i mineralnych filtrów UV. Zapewniają one wysoką ochronę przed promieniowaniem UVA na poziomie co najmniej ⅓ wartości ochrony UVB (SPF) – to ważna informacja, ponieważ to UVA w największym stopniu odpowiada za fotostarzenie się skóry. Kosmetyki są też barierą dla promieniowania HEV oraz IR, czyli kolejno – światła niebieskiego (emitowanego przez ekrany smartfonów i laptopów) oraz promieniowania podczerwonego, przed którymi również należy się chronić, chcąc cieszyć się młodo wyglądającą, jędrną i sprężystą skórą.

Naturalne ekstrakty – efekt D-lighted skin

Poza tym w składzie Sun d-light SPF50 i Love at first sun SPF30 znajduje się całe mnóstwo naturalnych ekstraktów i pielęgnujących surowców, w tym Nectaria Lithops™, czyli innowacyjny nektar z żywych kamieni, który umożliwia zwiększenie syntezy witaminy D3 w skórze o ponad 100%1 oraz nawilżenia głębokich partii skóry do 93%2. To kosmetyczne odkrycie 2021 roku, które dodatkowo zapewnia równowagę mikrobioty, poprawia mikrokrążenie i dotlenienie skóry oraz hamuje rozpad kolagenu. W skrócie – Nectaria Lithops pozwala osiągnąć efekt tzw. D-lighted skin, czyli:

  • vitamin D – większa synteza witaminy D3 w skórze
  • Dewy skin – odżywiona i nawilżona cera
  • D-lightful glow – zdrowy i promienny blask
  • Deeply hydrated – głębokie nawodnienie

Sun d-light SPF50 i Love at first sun SPF30 to strzał w dziesiątkę, jeśli chodzi o pielęgnację skóry latem! Produkty zapewniają wysoką ochronę przeciwsłoneczną, na poziomie P++++ dla kremu do twarzy i P+++ dla balsamu, dając jednocześnie możliwość czerpania ze słońca tego, co najlepsze – witaminy D3.

Przyjemna aplikacja i wakacyjny zapach

Linia ochronno-pielęgnacyjna Sun protection od Alkmie da skórze wszystko to, czego potrzebuje latem, ale też zagwarantuje zmysłom wyjątkowe doznania. Delikatny zapach mango jeszcze bardziej wprawi w wakacyjny, letni klimat, a przyjemna, niepozostawiającą lepkiej warstwy formuła, sprawi, że aplikacja produktów nawet na plaży będzie komfortowa. Co więcej, produkcji obydwu kosmetyków towarzyszyła troska o środowisko – zastosowano w nich filtry, które nie szkodzą rafom koralowym.

Alkmie

Przegląd Kosmetyczny 415 Artykuły
Przegląd Kosmetyczny to polski serwis internetowy, którego tematyką przewodnią jest branża kosmetyczna. Znajdziesz u nas aktualności branżowe, informacje o nowych produktach kosmetycznych, a także o producentach i dystrybutorach kosmetyków i trendach panujących w branży kosmetycznej na rynku polskim i za granicą.

Skomentuj jako pierwszy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*