10 lat drogerii Hebe w Polsce

10 urodziny Hebe

W tym roku sieć drogerii Hebe obchodzi jubileusz 10-lecia obecności na polskim rynku. Z okazji okrągłych urodzin, marka organizuje atrakcyjne promocje dla swoich klientów.

W maju mija dokładnie 10 lat odkąd sieć Hebe weszła na polski rynek. Od początku działalności misją marki było świadczenie wysokiej jakości usług, dostępnych w konkurencyjnych cenach oraz stworzenie miejsca, gdzie można robić zakupy w przyjemnej atmosferze i spotkać profesjonalnych konsultantów, którzy zawsze służą fachową poradą.

Dziś Hebe to ponad 260 drogerii oferujących starannie wyselekcjonowany i zróżnicowany asortyment oraz autorskie produkty marki Hebe, a także marek na wyłączność. Na przestrzeni dekady drogerie Hebe wyprzedzały trendy, wprowadzając do swojego portfolio produkty naturalne, koreańskie czy dermokosmetyki na długo przed tym, zanim zdobyły popularność.

Przez dziesięciolecie marka Hebe wprowadzała kolejne rozwiązania poszerzające kontakt z klientami, by być jeszcze bliżej swoich lojalnych odbiorców. W 2012 roku powstał magazyn Hebe, przekazujący wartościowe, wysokiej jakości materiały skupione wokół tematyki zdrowia i urody. W 2018 roku wystartował edukacyjny kanał na YouTube Urodomaniaczki by Hebe, odkrywający tajniki makijażu i pielęgnacji, stworzony z myślą o tych, którzy na bieżąco śledzą najnowsze urodowe trendy. Wraz z rozwojem dostępnych narzędzi sieć drogerii uruchomiła strategię omnichannel i stworzyła intuicyjną aplikację mobilną. W odpowiedzi na potrzeby klientów w trudnej sytuacji epidemiologicznej Hebe dociera z zamówieniami do domów Klientów nawet w dwie godziny po złożeniu przez nich zamówienia.

W maju, na przestrzeni całego miesiąca, z okazji 10. urodzin, klienci Hebe będą mieli możliwość skorzystania z wielu atrakcyjnych promocji. Świętowanie zainaugurują dwie z nich:

  • „10 marek na 10 urodziny do -50%”, w ramach której klienci mogą nabyć produkty takich marek jak m.in.: Nacomi, Feel Free, Ingrid Cosmetics, Tous czy Claresa w promocyjnej cenie (w dniach 4 – 9 maja br. lub do wyczerpania zapasów);
  • „Marki Hebe miksuj dowolnie 1+1 50% taniej”, umożliwiającej zakup drugiego, tego samego lub tańszego produktu 50% taniej (w dniach od 10 do 16 maja br. lub do wyczerpania zapasów).

Pozostałe promocje będą ogłaszane na bieżąco w najbliższych dniach. Zachęcamy do śledzenia profili społecznościowych Hebe i gazetki promocyjnej by być z nimi na bieżąco.

Promocje będą dostępne zarówno w drogeriach stacjonarnych, za pośrednictwem aplikacji, jak i na hebe.pl – z darmową dostawą nawet w dwie godziny od złożenia zamówienia przy zamówieniu od 15 zł dla zalogowanych użytkowników.

Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja

Przegląd Kosmetyczny 409 Artykuły
Przegląd Kosmetyczny to polski serwis internetowy, którego tematyką przewodnią jest branża kosmetyczna. Znajdziesz u nas aktualności branżowe, informacje o nowych produktach kosmetycznych, a także o producentach i dystrybutorach kosmetyków i trendach panujących w branży kosmetycznej na rynku polskim i za granicą.

Skomentuj jako pierwszy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*