O pięknie na targach Beauty Forum & Spa

Beauty Forum & Spa

Kongres branży kosmetycznej i targi Beauty Forum & Spa już za nami. Wydarzenie odbyło się w 23-24 września w centrum kongresowo – wystawowym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą. Wśród 225 firm prezentujących swój potencjał kosmetyczny nie mogło zabraknąć Golden Rose – marki, która po raz kolejny zachwyciła uczestników wydarzenia kolorowym asortymentem.

Beauty Forum & SpaWydarzenie każdego roku przyciąga miłośników pielęgnacji i urody. Tak było również tym razem.

W ogromnej hali o powierzani 13 500 m2 ponad 16 000 uczestników przeglądało asortymenty marek wyłapując najnowsze trendy. To pozwoliło producentom kosmetyków do makijażu stwierdzić, że w nadchodzącym sezonie jesień-zima 2017/2018 dalej będziemy stawiać na makijaż ust i brwi. Świadczy o tym m.in. ogromne zainteresowanie, jakim na stoisku Golden Rose cieszyły się pomadki i kosmetyki do makijażu brwi.

Gościom wydarzenia wpadły w oko kremowe pomadki z serii Smart Lips oraz cieszące się stałym zainteresowaniem matowe produkty do ust – Longstay Liquid Matte Lipstick. Dużo pytań dotyczyło również produktów do brwi, z których szerokiej gamy marka słynie. Precyzyjne ołówki, pudry przyciemniające, linery pozwalające na precyzyjne zagęszczanie, żele do ujarzmiania włosków, a także całe zestawy do pielęgnacji tej sfery cieszyły się przez całe wydarzenie niesłabnącym zainteresowaniem. Wizażystki marki, jak zawsze z entuzjazmem, służyły pomocną radą.

Marka Golden Rose dokłada wszelkich starań, aby odwiedzające ją klientki poczuły się wyjątkowo. Dlatego też podczas wydarzenia wizażystki marki pomagały klientkom zrelaksować się i wykonywały profesjonalną stylizację brwi oraz makijaż ust.

Golden Rose

Przegląd Kosmetyczny 415 Artykuły
Przegląd Kosmetyczny to polski serwis internetowy, którego tematyką przewodnią jest branża kosmetyczna. Znajdziesz u nas aktualności branżowe, informacje o nowych produktach kosmetycznych, a także o producentach i dystrybutorach kosmetyków i trendach panujących w branży kosmetycznej na rynku polskim i za granicą.

Skomentuj jako pierwszy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*