Kosmetyki marki Acerin do codziennej pielęgnacji stóp

Wiele osób traktuje swoje stopy po macoszemu. Prędzej czy później pojawiają się tego przykre konsekwencje i dopiero wtedy zastanawiamy się, jak zaradzić problemowi. Tymczasem wystarczy poświęcić stopom regularnie kilka chwil, aby zapomnieć o istnieniu problemów, z którymi mierzy się wiele osób. Oto proste sposoby na łatwą, a zarazem profesjonalną codzienną pielęgnację stóp.

Acerin MaskaCodziennie wyzwania naszych stóp

Nasze stopy nie mają lekkiego życia – nie tylko dlatego, że codziennie dźwigają nasz ciężar, choć to, oczywiście, też nie jest bez znaczenia. Noszą nas cierpliwie codziennie, a tymczasem co dostają w zamian? Trzymamy je w dusznych butach, syntetycznych rajstopach i skarpetach. Dopuszczamy do przesuszania skóry. Pięty pielęgnujemy jakby od niechcenia. Najchętniej byśmy o nich zapomnieli! A przecież na stopy czyha wiele zagrożeń nieznanych innym częściom ciała. Wilgoć, ciepło i brak ochrony kończą się grzybicą. Brak wiedzy o tym, jak zadbać o paznokcie u stóp, skutkuje ich bolesnym wrastaniem. Nieodpowiednia higiena prowadzi do powstawania przykrego zapachu, przez który jeszcze mniej chętnie odsłaniamy stopy, potęgując problem.

Kluczem do uniknięcia problemów ze stopami jest poprawna codzienna pielęgnacja. Pomoże w niej specjalistyczna seria produktów do stóp Acerin.

Codzienna pielęgnacja stóp

Codzienna pielęgnacja stóp powinna opierać się przede wszystkim na dokładnym myciu, a następnie osuszaniu stóp. Bez tego trudno mówić o zachowaniu podstawowych zasad higieny, a cóż dopiero pielęgnacji.

W dalszej kolejności trzeba dać stopom to, czego najbardziej im brak, czyli nawilżenie i regenerację skóry. Pomoże w tym maska na stopy, która zmiękcza, nawilża i regeneruje. Nie dopuszcza do przesuszania i pękania skóry oraz łagodzi podrażnienia. Po nocy spędzonej w masce stopy będą nam wdzięczne. Stosuje się ją raz lub dwa razy w tygodniu.

Nieco inny charakter działania mają kremy do stosowania codziennego. Także pielęgnują one skórę, a dodatkowo pozwalają ochronić stopy przed różnymi czynnikami – w przypadku kremu Acerin Fungi Active jest to grzybica.

Jeżeli naszym problemem jest nieładny zapach stóp, prawidłową pielęgnację zapewni dezodorant Acerin Foot Protect. Ma on działanie odświeżające i ściągające, a także przeciwgrzybicze. Ogranicza pocenie. Dzięki temu możesz śmiało odsłonić stopy, zapewniając im dostęp powietrza bez skrępowania, co pomaga w walce z przykrym zapachem. Warto też pamiętać, że powstawaniu niemiłego zapachu sprzyjają nieprzewiewne skarpety i buty – ich wymiana na bardziej przyjazne skórze powinna być elementem przeciwdziałania tej przypadłości.

Więcej informacji na stronie internetowej firmy Scan-Anidawww.scananida.com.pl oraz www.acerin.info.pl

Scan-Anida

Przegląd Kosmetyczny 395 Artykuły
Przegląd Kosmetyczny to polski serwis internetowy, którego tematyką przewodnią jest branża kosmetyczna. Znajdziesz u nas aktualności branżowe, informacje o nowych produktach kosmetycznych, a także o producentach i dystrybutorach kosmetyków i trendach panujących w branży kosmetycznej na rynku polskim i za granicą.

Skomentuj jako pierwszy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*