Carex w kampanii telewizyjnej

6 lutego ruszyła nowa kampania telewizyjna marki Carex, której spot emitowany będzie w największych ogólnopolskich stacjach telewizyjnych. Akcja promuje antybakteryjne mydła w płynie Carex, a także wspiera nowość w portfolio marki – antybakteryjne mydła w kostce. Kampania, która potrwa do 5 marca, obejmuje także media społecznościowe i wsparcie PR.

Kampania CarexCarex, jedna z czołowych marek w segmencie mydeł antybakteryjnych, która w swoim portfolio posiada także antybakteryjne żele do rąk, chusteczki odświeżające oraz nowość – pielęgnujące, antybakteryjne mydła w kostce.

Na potrzeby najnowszej kampanii telewizyjnej marki powstał 20-sekundowy spot reklamowy, który komunikuje hasło marki „Myje, chroni, pielęgnuje. Dla całej rodziny”.

Reklama nawiązuje do codziennych sytuacji, w których potrzebujemy czuć się chronieni, aby móc żyć pełnią życia, na różnych jego etapach.

Carex każdego dnia dba o higienę całej rodziny, oferując przyjazne dla skóry produkty. To marka familijna, co przede wszystkim staraliśmy się oddać, tworząc najnowszą kampanię. Spot promujący antybakteryjne mydła w płynie Carex oraz nowość w portfolio, mydła w kostce, utrzymany jest w konwencji dokumentującej codzienne sytuacje, w których – by móc w pełni czerpać z życia – potrzebujemy dodatkowej pewności, że jesteśmy „w dobrych rękach”. Dzięki produktom marki Carex nie musimy się o to martwić, ponieważ pomagają w bezpieczny i delikatny sposób zadbać o higienę rąk wszystkich członków rodziny.

– mówi Małgorzata Kicia-Michnowska, Junior Brand Manager marki Carex.

Spot promuje linię antybakteryjnych mydeł w płynie Carex oraz wspiera komunikację nowości rynkowej – pielęgnujących, antybakteryjnych mydeł w kostce. Nowe produkty stworzone zostały specjalnie z myślą o osobach, które doceniają właściwości pielęgnacyjne i antybakteryjne kosmetyków myjących, ale jednocześnie poszukują mydeł w tradycyjnej, sprawdzonej formie.

PZ Cussons

 

Przegląd Kosmetyczny 404 Artykuły
Przegląd Kosmetyczny to polski serwis internetowy, którego tematyką przewodnią jest branża kosmetyczna. Znajdziesz u nas aktualności branżowe, informacje o nowych produktach kosmetycznych, a także o producentach i dystrybutorach kosmetyków i trendach panujących w branży kosmetycznej na rynku polskim i za granicą.

Skomentuj jako pierwszy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*