Edukacyjny Kongres Podologiczny w Warszawie

Zapraszamy do udziału w Edukacyjnym Kongresie Podologicznym, który już 26 marca 2017 r. odbędzie się w Warszawie – w Centrum Konferencyjnym GOLDEN FLOOR TOWER, ul. Chłodna 51. Przegląd Kosmetyczny objął swoim patronatem to wydarzenie.

Kongres podologiczny marzec 2017

Celem kongresu jest omówienie szeroko rozumianych zagadnień z zakresu podologii, prawidłowego wykonania wybranych zabiegów podologicznych, umiejętności dopasowania odpowiednich narzędzi i podoceutyków.

Edukacyjny Kongres Podologiczny skierowany jest do właścicieli gabinetów podologicznych i kosmetycznych, podologów i kosmetologów oraz do osób pragnących pogłębiać swoją wiedzę z zakresu podologii.

Program EKP 2017Edukacyjny Kongres Podologiczny obejmuje:

  • wykłady i pokazy
  • prezentacje ofert firm podologicznych
  • wystawę połączoną ze sprzedażą produktów podologicznych oraz specjalnymi rabatami dla uczestników kongresu

Edukacyjny Kongres Podologiczny to doskonałe miejsce do pogłębienia wiedzy teoretycznej, zdobycia umiejętności praktycznych z zakresu podologii, nawiązania relacji biznesowych, wymiany doświadczeń, spostrzeżeń, konsultacji z ekspertami.

Kongres zakończy się loterią wizytówkową z nagrodami ufundowanymi przez Fundatorów Nagród, Partnerów, Wystawców.

Więcej informacji o kongresie oraz zgłoszenia na stronie: www.kongrespodologia.pl oraz pod numerem telefonu: 508 635 474

Przegląd Kosmetyczny 347 Artykuły
Przegląd Kosmetyczny to polski serwis internetowy, którego tematyką przewodnią jest branża kosmetyczna. Znajdziesz u nas aktualności branżowe, informacje o nowych produktach kosmetycznych, a także o producentach i dystrybutorach kosmetyków i trendach panujących w branży kosmetycznej na rynku polskim i za granicą.

Skomentuj jako pierwszy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*