Best of Health & Beauty 2018

Health & Beauty 2018

Health & Beauty 2018Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej zaprasza do udziału w ogólnopolskim programie promocyjnym Health & Beauty 2018.

Program kierowany jest do firm działających w branży health & beauty: m.in. luksusowych obiektów i hoteli, wellness & spa, klinik i gabinetów medycyny estetycznej, gabinetów kosmetycznych, jak również producentów i dystrybutorów kosmetyków.

Finał programu z rozdaniem statuetek już 24 września w Regent Warsaw Hotel podczas spotkania klubu biznesowego Business Tigers Club.

Celem organizatorów jest wyłonienie i nagrodzenie najlepszych firm branży health & beauty, a także budowanie pozytywnego wizerunku i wspieranie wzrostu sprzedaży laureatów. Nagradzane są firmy, które zapewniają produkty najlepszej jakości oraz nowoczesne, bezpieczne usługi wykonywane w komfortowych warunkach i z zachowaniem najwyższyCertyfich standardów obsługi.

Pomysł na program promujący branżę health & beauty zrodził się z przekonania, że zdrowie i uroda to fundamenty udanego, satysfakcjonującego życia. To coraz istotniejszy obszar zainteresowań konsumentów, którzy w gąszczu ofert potrzebują jasnych i zaufanych drogowskazów.
Wyróżnienie Best of Health & Beauty to rzeczywiste wsparcie promocyjne dla Twojej firmy:

  • otrzymasz prestiżowy tytuł, prawo do dożywotniego posługiwania się tytułem oraz unikalną statuetkę
  • wzbudzisz zainteresowanie konsumentów, partnerów biznesowych, ale też mediów i sponsorów
  • dołączysz do elitarnego grona najlepszych firm w Polsce
  • wyróżnienie wzmocni Twój wizerunek na rynku
  • tytuł skutecznie przekonuje klientów do zakupu Twojej oferty
  • otrzymasz roczny pakiet promocyjny, obejmujący wsparcie medialne i marketingowe

Więcej informacji na stronie: http://certyfikacjakrajowa.org.pl/health-beauty-2018/

Certyfikacja Krajowa

Przegląd Kosmetyczny 228 Artykuły
Przegląd Kosmetyczny to polski serwis internetowy, którego tematyką przewodnią jest branża kosmetyczna. Znajdziesz u nas aktualności branżowe, informacje o nowych produktach kosmetycznych, a także o producentach i dystrybutorach kosmetyków i trendach panujących w branży kosmetycznej na rynku polskim i za granicą.

Skomentuj jako pierwszy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*