Prestige Solutions – nowoczesna pielęgnacja skóry pod oczami

Prestige Solutions Hyaluronic RepairHydrożelowe płatki są często stosowane w gabinetach kosmetycznych – nasączone aktywnymi substancjami już po jednym zabiegu rozjaśniają skórę, wygładzają zmarszczki, powodują, że spojrzenie staje się świeże i promienne. Aplikowane regularnie utrwalają młody wygląd skóry. Płatki pod oczy Prestige Solutions pozwalają uzyskać ten sam efekt w zaciszu własnego domu. Stymulują i odżywiają skórę, wzmacniają jej strukturę oraz ujednolicają koloryt.

Naskórek w okolicach oczu ma mało gruczołów łojowych, a włókna kolagenowe i elastynowe są w tym miejscu wyjątkowo cienkie. W efekcie skóra pod oczami najszybciej podlega procesowi starzenia. Żeby jak najdłużej pozostała jędrna i gładka trzeba okazać jej szczególną troskę. Przede wszystkim nie wolno zapominać  o codziennym demakijażu oczu oraz nakładaniu rano i wieczorem kremu pod oczy. Prestige Solutions Collagen LiftingRównie ważne jest regularne stosowanie maseczek pod oczy. Przeznaczone do pielęgnacji tej wrażliwej strefy hydrożelowe płatki Prestige Solutions, dzięki unikalnym formułom opartym na kolagenie i kwasie hialuronowym pomogą zachować skórze pod oczami młody i zdrowy wygląd.

PRESTIGE SOLUTIONS Hyaluronic Repair – Hydrożelowe płatki pod oczy z mikrocząsteczkami złota i kwasem hialuronowym

Błyskawiczna kuracja regenerująco-odmładzająca dla delikatnej skóry pod oczami z tendencją do występowania cieni i sińców. Bogata formuła płatków oparta na kwasie hialuronowym o niskiej masie cząsteczkowej wnika w głąb skóry, dając efekt widocznego rozświetlenia i wygładzenia. Cienie stają się mniej widoczne, a spojrzenie świeże i pełne blasku. Regularne stosowanie płatków skutecznie spowalnia procesy starzenia.

Efekty:

  • spłycenie zmarszczek
  • rozjaśnienie cieni
  • redukcja worków pod oczami
  • wzmocnienie i uelastycznienie struktury skóry
  • rozświetlenie skóry

Marka: Prestige Solutions
Cena: ok. 6,99 zł (1 para)

Prestige Solutions / ŚWIT Pharma

Przegląd Kosmetyczny 409 Artykuły
Przegląd Kosmetyczny to polski serwis internetowy, którego tematyką przewodnią jest branża kosmetyczna. Znajdziesz u nas aktualności branżowe, informacje o nowych produktach kosmetycznych, a także o producentach i dystrybutorach kosmetyków i trendach panujących w branży kosmetycznej na rynku polskim i za granicą.

Skomentuj jako pierwszy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*