Polska marka kosmetyków Yolyn rusza z nową serią dla kobiet

Yolyn to marka, w której ofercie znajdziemy kosmetyki z naturalnym i bezpiecznym składem. Podbija serca Polek opakowaniami w żywych kolorach oraz świetnymi składami. Jej produkty zarażają dobrą energią i motywują do dbania o siebie. Teraz marka postanowiła ruszyć z nową serią kosmetyków do demakijażu.

Produkty Yolyn nie tylko pielęgnują skórę, ale również uszczęśliwiają swoje klientki. Marka rozumie kobiety oraz ich potrzeby – aktywizuje je i inspiruje do działania. Jej głównym przekazem jest #LoveYourselfFirst (ang. Najpierw pokochaj siebie) – tym samym Yolyn zachęca Polki do odkrywania, poznawania i akceptowania samych siebie.

Najnowsza seria Yolyn to zestaw nawilżających kosmetyków do demakijażu. Dzięki nim każda kobieta może poczuć się piękna i zadbana – zarówno w makijażu, jak i bez niego. Dobrze przemyślana formuła, wzbogacona o kwas hialuronowy oraz aloes, sprawia, że skóra pozostaje nawilżona i pełna naturalnego blasku. Dzięki idealnie skomponowanym składnikom, produkty z tej serii poradzą sobie nawet z wodoodpornym makijażem. Już wkrótce pierwsze kosmetyki trafią na sklepowe półki.

Marka aktywnie promuje ideę zrównoważonego rozwoju i ruch zero waste. Stawiając na ekorozwój, zachęca swoje klientki do podejmowania proekologicznych działań, między innymi poprzez projektowanie opakowań tak, by można było ponownie je wykorzystać.

Właścicielem marki Yolyn jest Tenex, wiodący producent i dystrybutor kosmetyków, który funkcjonuje na polskim rynku od ponad 30 lat. Efekty prac marek z grupy Tenex zostały wyróżnione prestiżowymi nagrodami, m.in. Qltowy Kosmetyk, Kobieca Marka Roku czy Perła Rynku Kosmetycznego.

Yolyn

Przegląd Kosmetyczny 404 Artykuły
Przegląd Kosmetyczny to polski serwis internetowy, którego tematyką przewodnią jest branża kosmetyczna. Znajdziesz u nas aktualności branżowe, informacje o nowych produktach kosmetycznych, a także o producentach i dystrybutorach kosmetyków i trendach panujących w branży kosmetycznej na rynku polskim i za granicą.

Skomentuj jako pierwszy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*