ORPHICA zastępuje markę Realash

Wraz z nadejściem jesieni na polskim rynku pojawiła się marka kosmetyczna – ORPHICA. Jest to nowa odsłona marki Realash, która stworzyła niezwykle skuteczną odżywkę do rzęs REALASH, eyeliner w kredce EDGE, czy też innowacyjne serum pod oczy PURE.

ORPHICANowa marka to odpowiedź na oczekiwania i potrzeby klientów. Jak podkreślają jej przedstawiciele, jest to początek zmian w ofercie, które będzie można zaobserwować już w niedalekiej przyszłości. Dotychczas marka Realash oferowała produkty dedykowane do pielęgnacji twarzy oraz okolic oczu. Teraz zdobyte doświadczenie przy opracowywaniu bezpiecznych i skutecznych preparatów, jak również zaufanie klientów sprawiły, że oferta nowej marki zostanie poszerzona o kosmetyki, dzięki którym każdy będzie mógł kompleksowo zatroszczyć się o swoje ciało w domowym zaciszu.

Zmieniając naszą markę pozostajemy wierni filozofii, która stała u podstaw Realash. Wierzymy, że siła płynie z natury. Nadal będziemy więc odkrywać właściwości roślin i wykorzystywać ich ekstrakty do produkcji innowacyjnych kosmetyków, dzięki którym każdy będzie mógł wydobyć swoje naturalne piękno.

– powiedziała Maria Klimek, Brand Manager ORPHICA.

W ofercie nowej marki znalazły się wszystkie produkty, które były sygnowane marką Realash. Pełna oferta marki ORPHICA, informacje o niej oraz adresy salonów kosmetycznych współpracujących z marką dostępne są na stronie internetowej marki.

 

***
ORPHICA to nowa odsłona marki Realash, twórcy cenionej na całym świecie odżywki do rzęs REALASH oraz wielu innych kosmetyków, dzięki którym spojrzenie nabiera świeżości i pełni blasku. Firma przeszła rebranding we wrześniu 2016 r. Produkty tej marki wyróżniają się najwyższą jakością, innowacyjnym składem oraz
bezpieczeństwem stosowania potwierdzonym badaniami laboratoryjnymi. W najbliższym czasie oferta marki zostanie poszerzona o nowe kosmetyki, które będą chronić i pielęgnować kolejne obszary naszego ciała.

ORPHICA

Przegląd Kosmetyczny 347 Artykuły
Przegląd Kosmetyczny to polski serwis internetowy, którego tematyką przewodnią jest branża kosmetyczna. Znajdziesz u nas aktualności branżowe, informacje o nowych produktach kosmetycznych, a także o producentach i dystrybutorach kosmetyków i trendach panujących w branży kosmetycznej na rynku polskim i za granicą.

Skomentuj jako pierwszy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*