Naturalne produkty Your KAYA na półkach drogerii Rossmann

Kosmetyki Your Kaya

Produkty Your KAYA kupimy już nie tylko online. Teraz stacjonarnie można zaopatrzyć się w absolutne bestsellery, takie jak olejek intymny, żel intymny i organiczne artykuły menstruacyjne – od dwóch miesięcy czekają w każdym sklepie Rossmann.

Your Kaya - żel intymnyWiele osób wyczekiwało momentu, aż Your KAYA, polska marka naturalnych kosmetyków i okresowych środków higienicznych, zagości w sklepach stacjonarnych. Od niedawna w drogeriach Rossmann dostępna jest selekcja wybranych produktów – takich, które umilą miłosne doznania, zaopiekują się skórą okolic intymnych oraz sprawią, że menstruacja upłynie pod znakiem ekologicznych wyborów i wygodnych rozwiązań.

Żel intymny Your KAYA na bazie wody znajdziemy na półce z lubrykantami i gadżetami erotycznymi. Nie zawiera gliceryny, która często przyczynia się do powstawania infekcji, więc bez obaw można stosować go na okolice intymne i cieszyć się wybitnym poślizgiem. Nie zostawia plam na pościeli, nie klei się i zapewnia naturalne nawilżenie.

Your Kaya - żel do higieny intymnejOdżywiający olejek intymny przeciw podrażnieniom i krostkom po goleniu znajduje się na półce pielęgnacyjnej. Wyróżnia go brak jakiegokolwiek dodatku zapachowego, co czyni go w pełni bezpiecznym i niezwykle łagodnym. Użytkownik_czka będzie w stanie bez problemu monitorować swoje zdrowie intymne, gdyż naturalny zapach z pochwy nie zostanie zamaskowany przez często spotykany w analogicznych produktach składnik parfum.

W ofercie Rossmanna znajdują się też wspomniane wyżej artykuły higieniczne Your KAYA, czyli kultowe, miękkie, stuprocentowo bawełniane i pakowane w biopolimery organiczne podpaski na dzień, na noc, tampony w trzech rozmiarach oraz chusteczki nawilżane do higieny intymnej. Dzięki nim można zredukować ilość śmieci, które miesiączkujące osoby produkują regularnie, często z braku ekologicznych opcji.

Your Kaya - podpaskiWejście produktów Your KAYA do drogerii Rossmann oznacza przede wszystkim większą dostępność przyjaznych środowisku opcji, które wcale nie są równoznaczne z rezygnacją z komfortu. O skuteczności i niezawodności kosmetyków i produktów menstruacyjnych marki świadczą setki tysięcy zakupów oraz równie ogromna ilość pozytywnych opinii wystawionych na stronie www.yourkaya.pl. Nic, tylko próbować!

***
Your KAYA to marka, której misją jest dostarczanie (nie tylko) osobom menstruującym produktów bezpiecznych dla ciała i środowiska oraz takich, z którymi kompleksowa troska o siebie staje się prawdziwą przyjemnością. Wierzymy, że inkluzywność i dostęp do ekologicznych środków higienicznych oraz naturalnych kosmetyków o bezpiecznych składach to klucz do budowania świadomego społeczeństwa i efektywnego dbania o Ziemię. Sklep yourkaya.pl opiera się na modelu subskrypcji, dzięki któremu klientki regularnie otrzymują swoje ulubione produkty w korzystniejszych cenach i przerzucają obowiązek pamiętania o zakupach na nas.

Your KAYA

Przegląd Kosmetyczny 404 Artykuły
Przegląd Kosmetyczny to polski serwis internetowy, którego tematyką przewodnią jest branża kosmetyczna. Znajdziesz u nas aktualności branżowe, informacje o nowych produktach kosmetycznych, a także o producentach i dystrybutorach kosmetyków i trendach panujących w branży kosmetycznej na rynku polskim i za granicą.

Skomentuj jako pierwszy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*