Międzynarodowe Targi Wizażu i Pielęgnacji Oh! Beauty Warsaw już w grudniu

Oh! Beauty Warsaw to wyjątkowe wydarzenie targowe stworzone z myślą o niezwykle ważnej i dynamiczne rozwijającej się branży makijażowej. Targi odbędą się w dniach 1-2 grudnia 2018 roku w EXPO XXI Warszawa przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie.

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, postanowiliśmy zorganizować targi kosmetyczne o charakterze odmiennym niż dotychczasowe, organizowane w naszym kraju. Po raz pierwszy w kraju organizujemy targi kosmetyczne, których dominującym aspektem będzie MAKE-UP! Na Oh! Beauty Warsaw znajdziecie fantastycznych wystawców, przetestujecie najlepsze kosmetyki na rynku, poznacie najgorętsze trendy makijażu oraz zrobicie świąteczne zakupy dla siebie lub bliskich.

Pragniemy z sukcesem zaspokoić Wasze oczekiwania, tworząc wyjątkową przestrzeń, pełną pokazów i warsztatów makijażu, wykładów przeprowadzonych przez najlepsze makijażystki, gwiazdy wizażu i social media oraz ekspertów z branży beauty. Targi Oh!Beauty Warsaw 2018 to miejsce pełne interesujących produktów i szansa na spotkanie z najgorętszymi nazwiskami makijażowego biznesu w Polsce. Poznaj moc atrakcji na scenie głównej, rozbudowaną strefę MAKE-UP, wyjątkową przestrzeń restauracyjną CHILLOUT ZONE oraz odwiedź strefę szkół wizażu – wszystko przygotowaliśmy z niezwykłą dbałością o szczegóły.

– mówią organizatorzy targów.

Oh! beauty

Strefa Wizażu:

1 i 2 grudnia w EXPO XXI Warszawa odbędzie się prawdziwe święto makijażu. Po raz pierwszy w kraju organizujemy targi kosmetyczne, których dominującym aspektem będzie MAKE-UP!

Naszą dumą i wizytówką jest scena główna – tylko na Oh!Beauty Warsaw wszystkie pasjonatki make-up’u będą miały okazję wziąć udział w pełnowartościowych pokazach przeprowadzonych przez największe gwiazdy biznesu makijażowego w Polsce.

W tym roku na naszej scenie będziemy gościć m.in. Magdalenę PieczonkęPatrycję DobrzenieckąKingę Szewczyk oraz Doktor Make-Up. Szczegółowy program targów znajduje się na stronie www.ohbeautywarsaw.pl

Strefa Pielęgnacji:

Idealny makijaż nie istnieje bez perfekcyjnie dobranej pielęgnacji. 1 i 2 grudnia w EXPO XXI Warszawa w przestrzeni zaaranżowanej w magicznym klimacie XMASS, pośród pełnowartościowych pokazów przeprowadzonych przez największe gwiazdy biznesu makijażowego w Polsce, zgromadzimy najlepsze i uwielbiane przez kobiety marki kosmetyków pielęgnacyjnych.

Będą z nami zarówno wystawcy ze strefy kosmetyki azjatyckiej jak i najlepsi polscy producenci. Na Oh!Beauty Warsaw dzięki profesjonalnemu doradztwu i ogromie wiedzy przekazanej przez naszych Ekspertów, odwiedzający będą mieli szansę dobrać zarówno idealną pielęgnację dla siebie jak i bez pomyłki wybrać prezent dla ukochanej osoby.

Strefa Manicure:

Zadbane dłonie to atrybut każdej kobiety. W dobie coraz większej świadomości kobiet, gromadzimy wiodących dystrybutorów marek z sektoru manicure.  1 i 2 grudnia, w czasie gdy czujemy już świąteczny klimat, organizujemy przestrzeń manicure pełną inspiracjifachowej pomocy oraz profesjonalnych produktów.

Oh!Beauty Warsaw to targi kosmetyczne, skupiające się na urodzie, w czasie których zadbamy o każdy szczegół aranżacji wydarzenia. Odwiedzą nas zarówno profesjonalistki, jak i amatorki pragnące rozwijać swoje umiejętności.

Nie ważne czy jesteś amatorką czy profesjonalistką – do zobaczenia na Oh!Beauty Warsaw!

O EXPO XXI Warszawa:

Expo XXI Warszawa to nowoczesny obiekt multivenue w sercu stolicy, przygotowany do profesjonalnej obsługi wszelkiego rodzaju wydarzeń specjalnych.

Popularny i lubiany obiekt zlokalizowany przy ulicy Prądzyńskiego 12/14, gości w ciągu roku ponad 200 różnego rodzaju wydarzeń, także cyklicznych, w tym eventy, targi, kongresy, gale, konferencje, wystawy, koncerty, pokazy mody, imprezy sportowe i kulturalne.

EXPO XXI znajduję się na Woli, najszybciej rozwijającej się dzielnicy Warszawy, w bardzo bliskiej odległości od Dworca Centralnego i Zachodniego oraz międzynarodowego lotniska im. Fryderyka Chopina. Jest to znaczne udogodnienie dla uczestników imprez spoza Warszawy oraz dla zagranicznych gości. Obiekt jest świetnie skomunikowany z miastem dzięki drugiej linii metra, oraz rozbudowanej sieci tramwajów i autobusów.

Expo XXI Warszawa oferuje m.in.:

  • ponad 20 000 m2 specjalistycznej powierzchni, w tym 13 500m2 powierzchni w czterech halach
  • możliwość podziału hal na dowolne metraże
  • wysokość hal do 10 m
  • 1 500 m2 powierzchni w ramach dziesięciu sal konferencyjnych i pokojów do spotkań
  • 5000 m2 terenu ekspozycji zewnętrznej z parkingiem na 1500 samochodów
  • grono firm specjalistycznych, świadczących szeroki zakres usług, takich jak profesjonalne zabudowy targowe, nagłośnienie, oświetlenie czy rozwiązania IT
Przegląd Kosmetyczny 409 Artykuły
Przegląd Kosmetyczny to polski serwis internetowy, którego tematyką przewodnią jest branża kosmetyczna. Znajdziesz u nas aktualności branżowe, informacje o nowych produktach kosmetycznych, a także o producentach i dystrybutorach kosmetyków i trendach panujących w branży kosmetycznej na rynku polskim i za granicą.

Skomentuj jako pierwszy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*