Marka CleanHands zadba o higienę rąk pielgrzymów podczas ŚDM 2016

Tegoroczne Światowe Dni Młodzieży odbędą się w dniach 25-31 lipca w Krakowie. Organizatorzy wydarzenia przygotowali dla uczestników specjalne „pakiety pielgrzyma”, w których znajdą się m.in. antybakteryjne żele do rąk CleanHands.

Aż 450 tys. sztuk antybakteryjnych żelido rąk CleanHands trafi do pielgrzymówz całego świata, którzy pod koniec lipcaprzyjadą do stolicy Małopolski, abyuczestniczyć w Światowych DniachMłodzieży. Żele bez wątpienia ułatwiąpielgrzymom zachowanie czystychrąk i zapewnią bezpieczeństwo przyspożywaniu posiłków w turystycznychwarunkach.

Światowe Dni Młodzieży to spotkaniamłodych katolików, odbywające się codwa-trzy lata, zapoczątkowane z inicjatywy Jana Pawła II w 1985 roku. Są to spotkania z papieżem,organizowane w formie religijnego festiwalu, skupiające młodzież z całego świata, która chce wspólniespędzić czas i modlić się. To już drugie ŚDM, które odbywają się w Polsce. Pierwsze miały miejsce w1991 roku w Częstochowie.

Świt Pharma

Przegląd Kosmetyczny 348 Artykuły
Przegląd Kosmetyczny to polski serwis internetowy, którego tematyką przewodnią jest branża kosmetyczna. Znajdziesz u nas aktualności branżowe, informacje o nowych produktach kosmetycznych, a także o producentach i dystrybutorach kosmetyków i trendach panujących w branży kosmetycznej na rynku polskim i za granicą.

Skomentuj jako pierwszy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*