Limitowana edycja Kremu Avance DFP 312 marki Environ

Krem Intensive Avance DFP 312 to najlepsza broń w walce nie tylko z upływającym czasem, ale także z uporczywymi przebarwieniami czy utratą jędrności skóry. Environ Avance DFP 312Produkt dostępny jest teraz w większej, limitowanej wersji – 50 ml!

Krem Environ Intensive Avance DFP 312 został stworzony w oparciu o połączenie trzech różnych kompleksów peptydowych (Matrixyl® 3000, Trylagen® i Matrixyl® Synthé 6®), których celem jest zachowanie młodo wyglądającej skóry. Peptydy, to kluczowe składniki najbardziej zaawansowanych preparatów pielęgnacyjnych, zapobiegających starzeniu się skóry.

Na odnalezienie trzech odpowiednich kompleksów peptydowych, które składają się na krem Avance DFP 312, poświęciliśmy blisko cztery lata. To dlatego nasz preparat jest absolutnie wyjątkowy.

– komentuje dr Desmond Fernandes, światowej sławy specjalista chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej oraz założyciel marki Environ®.

Właściwości produktu:

  • Wysokiej jakości preparat głęboko regeneruje i sprawia, że skóra staje się gładsza, bardziej sprężysta o jednolitej tonacji, a uporczywe przebarwienia i zmarszczki ulegają wyraźnej redukcji.
  • Połączenie inteligentnych peptydów wspomaga proces samoistnej regeneracji skóry, a także powstawanie kolagenu, elastyny i glikozoaminoglikanu.
  • Chroni kolagen przed degradacją i utratą elastyczności – cechy charakterystyczne dla skóry starzejącej się.
  • Wspiera integralność skóry i sprawia, że staje się ona gładsza i „nasączona”.

Krem Avance DFP 312 to idealne rozwiązanie dla skóry twarzy, szyi, dekoltu i dłoni z intensywnymi przebarwieniami i widocznymi oznakami starzenia, a także dla osób, które pragną zachować młodszy wygląd.

Krem Avance DFP 312 (edycja limitowana):

  • Opakowanie: 50 ml
  • Cena: 460,00 zł

Krem Avance DFP 312 (regularny produktu):

  • Opakowanie: 30 ml
  • Cena: 460,00 zł

Produkt dostępny jest w sklepie internetowym www.e-fontanna.pl, firmowych sklepach Fontanna Młodości oraz autoryzowanych gabinetach w całej Polsce.

Wyłącznym dystrybutorem kosmetyków marki Environ® na rynku polskim jest firma Protea Anti Aging Sp. z o.o.

Environ

Przegląd Kosmetyczny 415 Artykuły
Przegląd Kosmetyczny to polski serwis internetowy, którego tematyką przewodnią jest branża kosmetyczna. Znajdziesz u nas aktualności branżowe, informacje o nowych produktach kosmetycznych, a także o producentach i dystrybutorach kosmetyków i trendach panujących w branży kosmetycznej na rynku polskim i za granicą.

Skomentuj jako pierwszy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*