G9SKIN – nowa koreańska marka kosmetyczna już w Polsce

G9SKIN - 3D Volume Gum Mask

Zainteresowanie konsumentów koreańskimi kosmetykami wciąż rośnie. Azjatyckie kremy, sera, czy toniki powoli stają się poważną konkurencją dla tradycyjnych preparatów pielęgnacyjnych. Dlatego esklep Beautikon.com, w odpowiedzi na potrzeby rynku, rozszerza swoją dotychczasową ofertę o kolejną, nową markę. Kosmetyki G9SKIN, dzięki szerokiej gamie produktowej pozwolą klientom na skompletowanie zestawu pielęgnacyjnego dopasowanego do indywidualnych potrzeb danego rodzaju skóry.

G9SKIN - Vita Ampoule Lip Patch

G9SKIN to koreański producent m.in. kremów, masek i toników oraz kosmetyków kolorowych przeznaczonych do pielęgnacji twarzy. Produkty zostały opracowane z myślą o potrzebach skóry zmagającej się z negatywnym wpływem miejskiego środowiska (promieniowanie UV, zanieczyszczenia, nieregularny tryb życia, globalne ocieplenie).

G9SKIN - White in Milk Capsule SerumKosmetyki chronią skórę przed 9 rodzajami stresogennych dla niej czynników, niwelują 9 kluczowych niedoskonałości, z którymi zmagają się różne typy cer, a do ich produkcji wykorzystuje się 9 naturalnych składników. Preparaty działają na skórę oczyszczająco, regenerująco, antyoksydacyjnie i ochronnie.

Wśród dostępnych w Beautikon.com kosmetyków marki G9SKIN szczególną uwagę zwraca z linia Milk In White, która dzięki wysokiej zawartości protein mlecznych, witamin oraz ceramidów zapewnia skórze gładkość, jednolity koloryt, regenerację i ochronę przed podrażnieniami. W skład linii wchodzą pianka, serum, tonik, krem pod oczy, a także cushion – krem w poduszeczce.

Nowa marka jest dostępna w ofercie internetowego sklepu Beautikon.com od końca lipca br.

G9SKIN

Przegląd Kosmetyczny 404 Artykuły
Przegląd Kosmetyczny to polski serwis internetowy, którego tematyką przewodnią jest branża kosmetyczna. Znajdziesz u nas aktualności branżowe, informacje o nowych produktach kosmetycznych, a także o producentach i dystrybutorach kosmetyków i trendach panujących w branży kosmetycznej na rynku polskim i za granicą.

Skomentuj jako pierwszy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*