Elfa Pharm poszerza ofertę kosmetyków do pielęgnacji ciała

Elfa Pharm - Vis Plantis, Odżywcze, kremowe masło do ciała - żurawina i malina moroszka

Elfa Pharm wprowadziła kolejne nowości w ramach marki Vis Plantis, dodając do linii Herbal Vital Care kremowe masła do ciała. Podobnie jak inne produkty tej linii, masła opierają się na składnikach aktywnych pochodzących wprost z natury – olejku kameliowym, arganowym, olejku monoi, esktrakcie z maliny moroszki, alg, żurawiny czy wiśni.

W ofercie znajduje się masło do ciała nawilżające, odżywcze, odmładzające i regenerujące. Kosmetyki te łatwo się wchłaniają, pozostawiając na skórze delikatny, opalizujący poblask. Stosowane regularnie pozwalają odzyskać i utrzymać piękną skórę o zdrowym wyglądzie. Wygładzają i nawilżają cerę już po pierwszym użyciu.

Elfa Pharm stawia na staranny dobór składników aktywnych naturalnego pochodzenia, którym masła zawdzięczają swoje nawilżające, odżywcze, odmładzające czy regenerujące działanie. Jednym z ciekawszych, zastosowanych w tych produktach składnikiem jest ekstrakt z brunatnych alg Ascophyllum nodosum, pozyskiwanych w głębokich, czystych wodach oceanów. Ciekawym i zarazem skutecznym połączeniem jest również olejek arganowy i ekstrakt z fig w maśle odmładzającym, czy też olejek kameliowy połączony z ekstraktem z wiśni i proteinami ryżu, zastosowanymi w maśle regenerującym.

Masła dostępne są w sklepie internetowym Elfa Pharm oraz w wybranych punktach sprzedaży stacjonarnej.

Elfa Pharm

Przegląd Kosmetyczny 404 Artykuły
Przegląd Kosmetyczny to polski serwis internetowy, którego tematyką przewodnią jest branża kosmetyczna. Znajdziesz u nas aktualności branżowe, informacje o nowych produktach kosmetycznych, a także o producentach i dystrybutorach kosmetyków i trendach panujących w branży kosmetycznej na rynku polskim i za granicą.

Skomentuj jako pierwszy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*