Dekolt i szyja mogą zdradzić Twój wiek – jak o nie dbać, aby skóra wyglądała młodo?

Biodermic dekolt

Twarz promienna, zero zmarszczek, ale jak spojrzymy na inne części ciała to często nie pasuje ona do reszty. Mowa o szyi i dekolcie. Często pomarszczone, zniszczone, zapomniane. To właśnie kluczowy problem – tak koncentrujemy się na twarzy, że zapominamy o jej przedłużeniu.

A warto pamiętać, zwłaszcza, że skóra szyi i dekoltu starzeje się znacznie szybciej. Wystawianie jej na słońce latem i skrywanie pod ciepłymi bluzkami zimą, na pewno w tym procesie nie pomaga. Niemal pozbawiona gruczołów wymaga naprawdę wyjątkowego traktowania. Co robić?

Nawilżenie to podstawa

Delikatna skóra potrzebuje naturalnej ochrony, a tylko gdy jest odpowiednio nawilżona i odżywiona może się bronić przed szybkim wiotczeniem i spadkiem elastyczności. Dbajmy o nią z tą samą intensywnością, co o twarz. Krem aplikujmy codziennie, rano i wieczorem. Najlepiej jak najczęściej. Wklepujemy go od dołu do góry, aż do podbródka. Takie ruchy pobudzą ukrwienie i specyfik lepiej się wchłonie. Wyliczanka: dekolt, szyja, twarz – długo piękną skórę masz, powinna stanowić naszą codzienną mantrę.

Specjalnie dla szyi i dekoltu

Czy do pielęgnacji tych obszarów skóry musimy stosować kosmetyki dedykowane? Niekoniecznie, ale jak wiadomo zawsze lepiej celować w punkt. A co takiego sprawia, że krem do szyi i dekoltu jest lepszy od zwykłego kremu nawilżającego? Jego skład uwzględnia specyfikę skóry w tych miejscach i zapotrzebowanie na wartości przekazywane przez odpowiednio dobrane składniki.

Perły w nowej odsłonie

BioDermic Dermocosmetics - Krem 50 Pearl Glow Series Szyja i Dekolt

Aby perły pięknie połyskiwały na Twojej szyi, sięgnij po nie zanim założysz naszyjnik. Ekstrakt z pereł obfituje w białka, aminokwasy i składniki mineralne, dzięki czemu zapewnia skórze odpowiednie nawodnienie i ujędrnienie. Ma działanie antyoksydacyjne, nadaje skórze jedwabistą miękkość i promienny wygląd.

Taki jest właśnie Krem do szyi i dekoltu z ekstraktem z pereł. A właściwie jest jeszcze lepszy. BioDermic Dermocosmetics stawiając na najwyższą jakość składników, jak i ich synergiczne działanie, oferuje znacznie więcej. W kremie tej marki znajdziesz również wyselekcjonowane wyciągi z oliwek i przekonasz się własnej skórze, co potrafią. Chronią powierzchnię skóry przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych i zwiększają przenikalność pożądanych składników w głąb skóry. A tych jest wiele. Wystarczy wspomnieć o oleju ze słodkich migdałów. Jego wysoka zawartość gwarantuje dogłębne nawilżenie, wygładzenie i uelastycznienie. To nie wszystko, bo sekwencje oligosacharydów oparte na kwasie glukuronowym stymulują neogenezę kwasu hialuronowego, co wpływa na jeszcze bardziej intensywne nawilżenie oraz przywrócenie objętości skóry. Z tym kremem, możesz przestać się martwić, że Twoja szyja zdradzi więcej niż twarz, od teraz nie ważne, ile lat masz – ważne, na ile wyglądasz i na ile lat się czujesz.

BioDermic Dermocosmetics

Przegląd Kosmetyczny 337 Artykuły
Przegląd Kosmetyczny to polski serwis internetowy, którego tematyką przewodnią jest branża kosmetyczna. Znajdziesz u nas aktualności branżowe, informacje o nowych produktach kosmetycznych, a także o producentach i dystrybutorach kosmetyków i trendach panujących w branży kosmetycznej na rynku polskim i za granicą.

Skomentuj jako pierwszy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*