BioDermic Dermocosmetics – powrót marki na rynek

BioDermic Dermocosmetics

BioDermic Dermocosmetics

„Stworzyliśmy kosmetyki, które w swej prostocie zadziwiają działaniem. Ich receptury to kompozycja składników, których wzajemne relacje wzmacniają działanie każdego z osobna. Uzyskujemy w ten sposób efekt synergii, który idealnie odzwierciedla ducha marki BioDermic Dermocosmetics. Nasze produkty mają być czymś więcej niż tylko kosmetykiem, mają być namiastką profesjonalnych zabiegów kosmetycznych, na które możesz sobie pozwolić każdego dnia.” Taką informację znajdziemy na stronie marki BioDermic Dermocosmetics. Przyjrzyjmy się bliżej tej polskiej marce kosmetyków.

BIO warto – kremowa odsłona piękna

Niedawno na rynku pojawiła się nowa seria kosmetyków BioDermic Dermocosmetics sygnowanych hasłem „BIO warto”. Marka podkreśla, że warto, „bio” udoskonalone receptury kosmetyków pozwalają uzyskać efekty zbliżone do profesjonalnych zabiegów kosmetycznych i sprawić by skóra była piękna i zdrowa. W czym tkwi sekret?

INTERESUJĄCA OFERTA

Marka może się pochwalić ciekawą gamą produktów. W ofercie jest zaledwie 18 kosmetyków, ale każdy znajdzie coś dla siebie. W kosmetykach BioDermic Dermocosmetics znajdziesz bio-aktywny kolagen, który dzięki zachowanej oryginalnej strukturze, staje się prawdziwym kluczem do zachowania młodości. Odkryjesz ujędrniające i przeciwstarzeniowe właściwości perły, a także zachwycisz się wygładzającym działaniem kawioru. Rewolucyjny usieciowany kwas hialuronowy sprawi, że nie będziesz mogła się nadziwić, jak gładka i sprężysta może być Twoja skóra, a oliwka z oliwek przyniesie od lat znane i doceniane odżywcze ukojenie. Poznaj kosmetyki marki BioDermic Dermocosmetics i przekonaj się sama. BIO warto.

EFEKT 3D?

BioDermic Dermocosmetics oferuje trzy warianty serum do twarzy i właśnie jedno z nich stało się głównym bohaterem jednej z kampanii. To Serum 3D intensywnie wygładzające z kwasem hialuronowym. Co kryje się za tą intrygującą nazwą? Efekt 3D! Kosmetyk sprawia, że następuje poprawa kondycji skóry, która odzyskuje zdrowy, młody wygląd. Staje się aksamitnie gładka, ujędrniona i sprężysta. Trzeba przyznać, że brzmi to niezwykle zachęcająco.

BOGATE SKŁADY

Marka przez kilka lat udoskonalała składy kosmetyków, dlatego teraz mocno podkreśla bogactwo specjalnie wyselekcjonowanych składników.

Receptury opracowaliśmy na bazie aktywnych biologicznie substancji, w taki sposób, by poszczególne komponenty wzajemnie wzmacniały swoje działanie. To wręcz nasza filozofia.

– czytamy w oświadczeniu BioDermic Dermocosmetics.

Właśnie na tym ma polegać podkreślana niezwykła skuteczność kosmetyków. I bezpieczeństwo. Preparaty pozbawione są parabenów i silikonów, co jak podkreśla producent „jest oczywistą i naczelną cechą produktów BioDermic Dermocosmetics”.

To wszystko ma sprawiać, że za sprawą tych kosmetyków każdy może zafundować sobie swoje małe SPA we własnym domu. Czy tak się stanie, w konsekwencji czego BioDermic Dermocosmetics na stałe zagości na kobiecej liście „must have”, okaże się w najbliższej przyszłości.

www.biodermic.pl
www.sklep.biodermic.pl

BioDermic Dermocosmetics

Przegląd Kosmetyczny 347 Artykuły
Przegląd Kosmetyczny to polski serwis internetowy, którego tematyką przewodnią jest branża kosmetyczna. Znajdziesz u nas aktualności branżowe, informacje o nowych produktach kosmetycznych, a także o producentach i dystrybutorach kosmetyków i trendach panujących w branży kosmetycznej na rynku polskim i za granicą.

Skomentuj jako pierwszy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*