Targi Kosmetyczne Beauty Fair oraz Festiwal Hair Fair już 25 listopada w Katowicach – mamy wejściówki!

25-26.11.2017 MCK KATOWICE

25-26.11.2017 MCK KATOWICETargi Kosmetyczne Beauty Fair oraz Festiwal Hair Fair, to odbywające się już po raz 17. w Katowicach dwie, odrębne i równolegle imprezy, ale odbywające się pod jednym dachem – Międzynarodowego Centrum Kongresowego – i pod egidą tego samego organizatora – firmy WATS – obejmujące wszystko co najważniejsze w szeroko rozumianej branży „beauty”.

TARGI KOSMETYCZNE BEAUTY FAIR:

Część kosmetyczna imprezy prezentuje się w tym roku wyjątkowo atrakcyjnie dla Kosmetyczek, Kosmetologów, Lekarzy medycyny estetycznej, Stylistek, Wizażystek…

części targowej, zobaczyć będzie można ponad 400 światowych i polskich marek profesjonalnych, wśród których ze szczególną obfitością prezentowane są kosmetyki profesjonalne preparaty do stylizacji paznokci oraz wizażu.

Wizaż na najwyższym, światowym poziomie, zagości w specjalnie wydzielonej części Targów nazwanej „City of Make Up”, gdzie będzie możliwość zobaczenia makijaży wykonywanych przez mistrzów make up’u oraz w serdecznej, luźnej konwencji spotkać się z liderami branży MakeUP.

Dla pasjonatów stylizacji paznokci ciekawym miejscem będzie na pewno strefa konkursowa, w której odbywać się będą, już po raz drugi, Światowe Mistrzostwa Nailpro Poland Competition. 

Jedną z najmocniejszych stron Targów Beauty Fair są edukacyjne części programu, wśród których wyróżnia się Kongres Kosmetologiczny, Akademia Bielenda Professional, MakeUp College oraz Międzynarodowe Sympozjum Stylistów Paznokci.

FESTIWAL FRYZJERSKI HAIR FAIR

Festiwal fryzjerski obejmuje część targową dedykowaną dla Fryzjerów i stylistów włosów, na której zaprezentowane zostaną przez wystawców produkty profesjonalne przeznaczone dla salonów, na ponad 70 stoiskach ekspozycyjnych.

Jak co roku, jedną z największych atrakcji jest scena główna Show & Artist, w oba festiwalowe dni obfitująca w efektowne artystyczne pokazy i widowiska, z udziałem najbardziej utytułowanych polskich stylistów.

Fryzjerska scena edukacyjna – Edu Stage – daje z kolei możliwość przyjrzenia się z bliska fryzurom wykonywanym krok-po-kroku przez najlepszych edukatorów, wśród których nie zabranie największych mistrzów kreatywnego fryzjerstwa.

Po raz kolejny będzie okazja kibicowania zawodnikom biorącym udział w emocjonującym współzawodnictwie w kilku konkursach fryzjerskich, a o randze konkursów najlepiej świadczy skład komisji konkursowych, w których rolę sędziów pełnią najwybitniejsi polscy styliści, mogący się poszczycić wieloma sukcesami i medalami, zdobywanymi w międzynarodowych konkursach.

Zapraszając Państwa do wzięcia udziału w tegorocznych Targach, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym programem imprezy, w którym znajdą Państwo wyczerpujące opisy poszczególnych wydarzeń, a także dokładne informacje jeszcze o wielu innych przygotowanych na ten rok atrakcjach.

Mamy do rozdania 10 darmowych wejściówek na targi – 5 wejściówek na sobotę (25.11) oraz 5 wejściówek na niedzielę (26.11).

Kto pierwszy – ten lepszy! Piszcie na info@przegladkosmetyczny.pl

www.festiwalfryzjerski.pl www.beautyfair.pl

Przegląd Kosmetyczny 347 Artykuły
Przegląd Kosmetyczny to polski serwis internetowy, którego tematyką przewodnią jest branża kosmetyczna. Znajdziesz u nas aktualności branżowe, informacje o nowych produktach kosmetycznych, a także o producentach i dystrybutorach kosmetyków i trendach panujących w branży kosmetycznej na rynku polskim i za granicą.

1 Comment on Targi Kosmetyczne Beauty Fair oraz Festiwal Hair Fair już 25 listopada w Katowicach – mamy wejściówki!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*