SENSUM MARE świętuje szóste urodziny wielką premierą!

SENSUM MARE Algopro

Obok tego wydarzenia nie można przejść obojętnie! SENSUM MARE celebruje 6. urodziny wyjątkową premierą. ALGOPRO PEPTYDY oraz ALGOPRO CERAMIDY – to nowe, wysoce zaawansowane kosmetyki do pielęgnacji, które już teraz dostępne są w ofercie firmy.

Urodziny SENSUM MARE każdego roku budzą olbrzymie emocje wśród jej klientów oraz specjalistów z branży kosmetycznej. Tym razem nie jest inaczej, ponieważ marka w wielkim stylu wprowadziła na rynek dwa premierowe kosmetyki do profesjonalnej pielęgnacji: ALGOPRO PEPTYDY – wysoce zaawansowane serum przeciwzmarszczkowe z potrójnym peptydem oraz ALGOPRO CERAMIDY – wysoce regenerujące-odbudowujące serum z ceramidami.

Ten rok jest dla nas wyjątkowo ważny ze względu na nasze 6 urodziny

Z tej okazji przygotowaliśmy niespodziankę. Dwa premierowe kosmetyki ALGOPRO PEPTYDY oraz ALGOPRO CERAMIDY. Jesteśmy pewni, że spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Przedstawiamy również odświeżone logo oraz nowe wersje opakowań, które zostały przygotowane zgodnie z najnowszymi trendami w obszarze brand identity.

– mówi Maciej Tęsiorowski, wspózałożyciel marki SENSUM MARE.SENSUM MARE Algopro Peptydy

Czas poświęcony nowym produktom był dla nas okresem wytężonej pracy. Zależało nam na stworzeniu wysoko zaawansowanych kosmetyków, których receptura będzie oparta o najnowsze osiągnięcia nauki. I udało się! Dziś świętujemy premierę ALGOPRO CERAMIDY oraz ALGOPRO PEPTYDY, które wyróżnia unikalne połączenie 3 peptydów czy 5% procentowy kompleks ceramidów. Poprzez regularne stosowanie można uzyskać efekt gabinetowych zabiegów.

– mówi Łukasz Kołodziejek, wspózałożyciel marki SENSUM MARE.

Na czym polega wyjątkowość kosmetyków z linii pielęgnacyjnej ALGOPRO marki SENSUM MARE?

Kosmetyki zostały stworzone do codziennej pielęgnacji skóry z oznakami starzenia, utratą jędrności, sprężystości, zmarszczkami, zaburzoną barierą hydrolipidową czy z tendencją do podrażnień. Wyznacznikiem przy jej tworzeniu było PRO-działanie, PRO-pielęgnacja, PRO-skuteczność oraz PRO-składniki. Tak powstała linia kosmetyków bazująca na składnikach aktywnych o udowodnionym działaniu.

SENSUM MARE Algopro CeramidyZ okazji 6. urodzin linia ALGOPRO została poszerzona o wysoce zaawansowane serum przeciwzmarszczkowe z peptydem 4,5% ALGOPRO PEPTYDY. Premierowy produkt stworzono z myślą o specjalistycznej pielęgnacji skóry z oznakami starzenia i zmarszczkami. To właśnie dzięki połączeniu 3 peptydów: dwóch sygnałowych i biomimetycznego, wygładza skórę oraz poprawia jej jędrność i elastyczność. Dodatkowo aktywnie wpływa na jej wizualne odmłodzenie skóry, a starannie przemyślana receptura oparta została na 34 składnikach aktywnych o udowodnionym działaniu.

Co najważniejsze, 95% jego składu jest pochodzenia naturalnego

Drugą nowością w ofercie SENSUM MARE jest kosmetyk ALGOPRO CERAMIDY. Jest to wysoce regenerująco-odbudowujące serum z 5% kompleksem ceramidów, która doskonale nadaje się do pielęgnacji skóry normalnej, suchej, zmęczonej i wrażliwej. Dodatkowo wzmacnia barierę hydrolipidową.

Co czyni je tak wyjątkowym? To aż 26 składników aktywnych oraz aż 5% stężenie kompleksu ceramidów – po jego zastosowaniu skóra staje się jędrna, gładka i nawilżona.

SENSUM MARE

Przegląd Kosmetyczny 404 Artykuły
Przegląd Kosmetyczny to polski serwis internetowy, którego tematyką przewodnią jest branża kosmetyczna. Znajdziesz u nas aktualności branżowe, informacje o nowych produktach kosmetycznych, a także o producentach i dystrybutorach kosmetyków i trendach panujących w branży kosmetycznej na rynku polskim i za granicą.

Skomentuj jako pierwszy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*